Ana Sayfa Güncel Yozgat bu görüntüleri konuşuyor!

Yozgat bu görüntüleri konuşuyor!

Yozgat’ın yakından tanıdığı sürekli kentin sorunlarını gündeme getirmekten bıkmayan Bekir Korkmaz sosyal medya hesabından ürkütücü bir görüntüyü paylaştı.

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2016 Salı 13:57
Yozgat bu görüntüleri konuşuyor!

Korkmaz, soruna dikkat çekmek için suların neden olduğu yoldaki çukura girip, beline kadar gelebilen çukur içerisinde fotoğraf çekinip, sosyal medyada yayınladı.

Yağmur sularının neden olduğu yoldaki çukurun içine giren Bekir Korkmaz yetkilileri bu görüntüyle göreve davet etti.

Yol konusunda Türkiye’nin en talihsiz illeri arasında ilk sıralarda yer alan Yozgat’ta, Doğu Anadolu Bölgesi illerini Batı Bölgesi illerine bağlayan Uluslararası E-88 Karayolunda, suların neden olduğu çukurun varlığını, ilgililerin ilgisini çekmedi.

Yozgat siyasetinin bağımsız isimlerinden Bekir Korkmaz, soruna dikkat çekmek için suların neden olduğu yoldaki çukura girip, beline kadar gelebilen çukur içerisinde fotoğraf çekinip, sosyal medyada yayınladı.

Karayolları Kayseri Bölge Müdürlüğü ile ‘Valilik binası yapılacak!’ diye Sorgun ilçesine gönderilen Karayollarının Yozgat bölgesindeki temsilciliği olan şube müdürlüğü, konuya kayıtsız kalmayı tercih etti.

Korkmaz’ın sosyal medyadaki paylaşımlarıyla ortaya çıkan E-88 Karayolunun Adliye Sarayı kavşağındaki çukur ile ilgili gerekli önlemlerin alınmaması tepkileri ve vurdumduymazlığı bir kez daha gözler önüne serdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık