Ana Sayfa Eğitim Yozgat Bozokspor yönetimi kararını verecek

Yozgat Bozokspor yönetimi kararını verecek

İlk yarıyı sezon başında çizilen hedeflerin oldukça uzağında kapatan Yozgat Bozok Hentbol Takımında beklenilen radikal kararların alınması için Yönetim Perşembe gününü beklemeye koyuldu.

Giriş Tarihi: 29 Aralık 2016 Perşembe 00:34
Yozgat Bozokspor yönetimi kararını verecek

Kulüp Başkanı Cenker Doğan, Ankara’dan döndükten sonra teknik ekipten alacağı ayrıntılı raporu gözden geçirip oyuncular, transfer başta olmak üzere önemli konular hakkında karar verecek.

Yozgat Bozokspor Hentbol Takımı Yönetimi, ilk yarının bitiminin ardından genel durum değerlendirmesi yapmaya hazırlanıyor.

 Kulüp Yönetimi ilk yarının bitimiyle birlikte teknik ekipten ayrıntılı bir rapor istedi. Sezona çok iyi bir başlangıç yapılmasına rağmen tam 7 haftalık bir mağlubiyet serisi yaşayan ve bu nedenle de ligin son sıralarına doğru gerileyen takımın neden böyle bir ivme kaybettiği başta olmak üzere teknik ekibin durumunu da masaya yatıracak olan Yönetim, sezon sonunda takımın beklentilere karşılık verecek bir yerde ligi bitirmesi için de transfer yapılıp, yapılmayacağı konusunda karar alacak.

 Perşembe günü raporu enine boyuna değerlendirecek olan Yönetimin alacağı karar takımın geleceği açısından da büyük önem taşıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık