Ana Sayfa Yozgat Yozgat Belediyesi Tarihinde Bir İlk!

Yozgat Belediyesi Tarihinde Bir İlk!

Yozgat Belediyesi bünyesinde çalışan işçilerin maaşları, belediye tarihinde ilk defa memurlardan önce hesaplarına yattı.

Giriş Tarihi: 17 Nisan 2014 Perşembe 09:25
Yozgat Belediyesi Tarihinde Bir İlk!

Yozgat Belediyesi bünyesinde çalışan işçilerin maaşları, belediye tarihinde ilk defa memurlardan önce hesaplarına yattı. Başkan Kazım Arslan’ın belediye başkanı seçilmeden önce verdiği ‘çalışanın hakkı korunacak’ taahhüdü, makamındaki ilk ayda işçi maaşlarının zamanında ödenmesi ile gerçekleşti.

Belediye Başkanı Kazım Arslan çalışanın hakkının korunması konusunda hassasiyetini ortaya koydu. Arslan’ın talimatıyla işçi maaşları, belediye tarihinde ilk olarak 15 Nisan itibarıyla hesaplarına yattı.  

Belediye başkanlığı adaylık sürecinde belediye işçileri ile sık sık bir araya gelmeye özen gösteren, başkan seçilmesi halinde çalışanın emeğine ve ekmeğine saygı göstereceği ve hakkını korunacağı sözü veren Arslan, başkanlık görevine seçilmesinin ardından ilk maaş gününde sözünü yerine getirdi. İşçiler, Yozgat Belediyesi tarihinde ilk defa memur çalışanlardan önce maaşlarını almanın mutluluğunu yaşadı.

MAKAM ARAÇLARI SATIŞA ÇIKARILDI

Görevini makamda oturmak yerine, halkın içinde ve mahallinde çalışan belediye başkanı ilkesi ile yürütmeye özen gösteren Belediye Başkanı Kazım Arslan, belediye başkanlığı makamına ait üç araçtan iki tanesinin satılması talimatını da verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık