Ana Sayfa Yozgat Yozgat Belediyesi Çalışıyor!

Yozgat Belediyesi Çalışıyor!

Yozgat’a şehir kimliği kazandırmak amacıyla başlatılan Kentsel Dönüşüm çalışmalarının yanı sıra şehir içi düzenlemelere de start veren Belediye Başkanı Kazım Arslan, Köseoğlu Mahallesi’nin ihtiyacı olan parkın yapımına başlanıldığını bildirdi.

Giriş Tarihi: 18 Nisan 2014 Cuma 15:26
Yozgat Belediyesi Çalışıyor!


Seçim öncesi Köseoğlu Mahallesi sakinlerinin park talebinde bulunduğunu hatırlatan Belediye Başkanı Kazım Arslan, “seçim öncesi mahalle sakinleri ile yaptığımız sohbette, mahallelerinin park ihtiyacından bahsettiler. Bu anlamda o gün verdiğimiz sözü bu gün yerine getiriyoruz ve parkın yapımına başladık. Kayyımzade Camii yanında bulunan yeşil alanı mahalle sakinlerinin kullanacağı çok güzel bir park haline getireceğiz” dedi.

İlerleyen günlerde tüm mahallelerde verdiği sözleri bir bir yerine getireceğini vurgulayan Kazım Arslan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Allah bizlere verdiğimiz sözleri yerine getirme imkânı verdi, inşallah biz de elimizden geldiğince Yozgat’ı şehir kimliğine kavuşturma adına tüm plan ve programımızı hayata geçireceğiz. Çocukların oyun oynayıp, eğleneceği güvenli park ortamlarından, gençlerin sosyal ve ekonomik hayata adapte olmasını sağlayacak, farkındalık oluşturacak projelere kadar söz verdiğimiz her şeyi plan ve program dahilinde hızla hayata geçireceğiz. Projelerin uygulanmasında gördüğüm ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederim.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık