Ana Sayfa Yozgat Yozgat Belediye Başkanı Nabız Yokluyor!

Yozgat Belediye Başkanı Nabız Yokluyor!

Belediye Başkanı Kazım Arslan, ketsel dönüşüm çalışmaları çerçevesinde Köseoğlu Mahallesi sakinlerini makamında kabul etti.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2014 Salı 11:32
Yozgat Belediye Başkanı Nabız Yokluyor!

Belediye Başkanı Kazım Arslan, ketsel dönüşüm çalışmaları çerçevesinde Köseoğlu Mahallesi sakinlerini makamında kabul etti. Mahalle sakinlerinin görüş ve taleplerini dinleyen Arslan, devletin ve vatandaşın menfaatini eşit ölçüde gözeteceklerini söyledi.

Yozgat’a şehir kimliği kazandırmak için başlattığı çalışmaların Kentsel Dönüşüm programı ile somut programla hayata geçeceğini belirten Başkan Arslan; “Kentsel dönüşümde amacımız Yozgat’ı yaşanabilir bir kent, cazibe merkezi haline dönüştürmek. Bunu yaparken de vatandaşın menfaatini gözetmeye gayret edeceğiz” dedi.

Köseoğlu Mahallesi sakinleri ile makamında yaptığı görüşme neticesinde çalışmaların yürütüleceği bölge, süreç ve Yozgat’a getirilerini görüştüklerini kaydeden Arslan, vatandaş odaklı hizmet felsefesinden ödün vermeden Yozgat için en doğru kararı uygulamaya gayret ettiğini söyledi.

Hafta sonu ziyaretleri kapsamında, şehirleşmenin önündeki problemler arasında çok fazla gündeme gelen Kent Park bölgesinde incelemelerde bulunarak, vatandaşın şikayetlerini dinlediğini hatırlatan Arslan; “Bu bölgede yapacak işlerimiz var. Alt yapı başta olmak üzere yaşanan olası sorunların giderilerek, insanlara yaşam alanı oluşturmak için talepleri değerlendirerek çalışma başlatacağız” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık