Ana Sayfa Yozgat Yozgat Belediye Başkanı Arslan Hızlı Çıktı!

Yozgat Belediye Başkanı Arslan Hızlı Çıktı!

Belediye Başkanı Kazım Arslan, başkanlık koltuğuna oturur oturmaz çalışmalarına başladı.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2014 Cuma 14:12
Yozgat Belediye Başkanı Arslan Hızlı Çıktı!

Belediye Başkanı Kazım Arslan, başkanlık koltuğuna oturur oturmaz çalışmalarına başladı. Yoğun geçen programını mesai saati dışında da sürdüren Başkan Arslan, gece yarılarına kadar devam eden kurum içi toplantılarda belediyeyi tüm hatları ile tahlil edip, program ve projelerini hızla hayata geçirmeyi amaçlıyor.

Belediye Başkanı Kazım Arslan, mesai saati dışındaki zamanlarını belediye birimleri ile toplantılarla geçiriyor. Şuana kadar 17 birimden 12’si ile toplantı düzenleyen Arslan, belediye bünyesinde yürütülen çalışmalar hakkında hem detaylı bilgi alıyor hem de projelere yön verecek tasarruf tedbirlerini belirliyor.

Arslan, gece yarılarına kadar devam eden toplantılarda, belediye birimlerinin harcama kalemlerini, çalışma programlarını ve projelerini masaya yatırıyor. Tanışma zemininde gerçekleşen toplantılarda belediye bünyesinde tasarruf tedbirleri hayata geçirmeye hazırlanan Arslan, Yozgat’ın gelişimine katkı sağlayacak pek çok önemli çalışmanın talimatını vermeye hazırlanıyor.

Tasarruf tedbirlerinin Yozgat’a hizmet noktasında yansıtılacağı belirtilirken, kentsel dönüşümden şehir içi düzenlemelere kadar pek çok önem arzeden çalışma, ortaya çıkan sonuçlara göre hayata geçirilecek.

Yozgat Belediyesi bünyesinde hizmet veren birimlerin toplantılar sonrası aktif çalışma programları daha etkili bir şekilde yürüyeceği tahmin ediliyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık