Ana Sayfa Güncel Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu’nun acı günü

Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu’nun acı günü

Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu’nun annesi Sabiha Karslıoğlu (78) dün sabah Hakk’ın rahmetine kavuştu.

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2016 Perşembe 20:54
Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu’nun acı günü

Ikindi Namazını müteakip Büyük Camii’de kılınan cenaze namazı ardından Sarıtopraklık aile mezarlığında toprağa verildi. Annesini kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşayan Karslıoğlu ailesini cenazeye katılanlar teskin etti.

Yozgat Belediyesi çok kısa bir süre geçmeden ikinci bir acıyı Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu’nun annesini kaybetmesi ile birlikte yaşadı.

DUALARLA UĞURLANDI

Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu’nun annesi Sabiha Karslıoğlu (78) dün sabah Hakk’ın rahmetine kavuştu. İkinci namazının ardından Büyük Camii’de son görevi yerine getirmek için yakınları ve saf tutanların imamın ‘Hakkınızı helal ediyor musunuz’una hep birlikte ‘evet’ diyerek cevap verdikleri cenaze namazı sonrasında Sabiha hanımın naaşı Sarıtopraklık Mezarlığına götürüldü. Hayatı boyunca yardımseverliği ile de tanınan ve munis kişiliği ile çok sevilen Sabiha Hanım dualar eşliğinde ebedi istirahatgahına uğurlandı.

 AİLE YASA BOĞULDU

 Sabiha Hanımın vefatı ailesi ve yakınlarını gözyaşlarına boğdu. Defin sırasında eşini kara toprağa vermenin büyük üzüntüsünü yaşadığı gözlenilen Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu’nun ve yakınlarının acısını cenazeye katılanlar paylaşarak azaltmaya çalıştı.

Karslıoğlu ailesi Sabiha Hanımın vefatı sonrasında önce kabirde, ardından da evlerinde taziyeleri kabul ettikten sonra merhumenin ruhuna mevlid-i şerif okuttu ve yemek ikramında  bulundu. Cenaze namazına Belediye Başkanı Kazım Arslan, Vali Yardımcısı Yavuz Güner, Alay Komutanı Albay Selçuk Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcıları, personel ve vatandaşlar katıldı.

Merhumeye Allah’tan rahmet, acıların en büyüklerinden olan anne acısını tadan Talip Karslıoğlu başta olmak üzere ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık