Ana Sayfa Spor Yozgat ASKF'de Yeniden Bektaş

Yozgat ASKF'de Yeniden Bektaş

Seçime tek aday olarak giren Bektaş 2 yıl daha görevi yürütme yetkisini aldı.

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2014 Cuma 21:41
Yozgat ASKF'de Yeniden Bektaş
Yozgat Amatör Spor Kulüpleri başkanlığı görevini 2 yıldır yürüten ve yaptığı başarılı işlerle takım yönetici, oyuncularının yüzünü güldüren Hakan Bektaş, rakipsiz olarak girdiği seçimlerin ardından güven tazeledi. Göreve geldikleri günden itibaren ASKF’nin çıtasını yükselttiklerini belirten Bektaş, “Siz olduğunuz sürece hep birlikte önce kardeşiz, sonra rakibiz dediğimiz sürece ben hep burada sizlerin yanında var gücümle sizlerin emrinde olmaya büyük bir onur ve çalışma sevdasıyla devam edeceğim” dedi.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağanüstü Genel Kurul sonrası başkanlığa tek aday olarak giren Mustafa Hakan Bektaş yeniden seçildi.

OLAGAN GENEL

KURUL YAPILDI

Sedefler düğün salonunda kulüp başkanları, spor adamları ve delegelerin katılımı ile yapılan seçimde ilk olarak başkanlığını İl Dernekler Müdürü Hakkı Yurtlu’nun, üyeliklerini Şeref İbiş, Mehmet Karakoç ve Alpaslan Demir’in yaptığı divan oluşturuldu. Saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından ASKF’nin yönetim, denetim kurulu raporları okunarak oylandıktan sonra yapılan seçime tek aday olarak katılan ve güvenoyu alan Başkan Hakan Bektaş, yönetimine ve delegelere yönelik bir teşekkür konuşması yaptı. Çok önemli bir genel kurulu yaptıklarını belirten Bektaş, şöyle konuştu: “İki yılını hep birlikte bütün olarak dolu dolu içten, fedekarlıklarla geçirdiğimiz Yozgat ASKF federasyonumuzun 20 yılında olağan kongremiz yapıyoruz. Görevi iki yıldır sürdüren çok değerli yönetim kurulumuza nasip oldu.

Niyet ettik başladık ve bismillah dedik. İlk önce bir tuğla koyduk. Adı kurumsal yapı oldu. Her zaman iletişim halinde olan kapısı herkese açık olan büyük bir aile olduk. İki yıl içerisinde yaptığımız her türlü faaliyetlerimizde bilgilendirmeler yaptık.

BEKTAŞ: “KULÜPLERİN

EMRİNDE OLACAĞIM”

Önümüzdeki 3 yılın planlamasında neleri başaracağımızı, nelere müdahale vereceğimizi sizlere bırakıyorum. Biliyorum ki en büyük yardımcımız da yüce Rabbimdir. Bilin ki, bu memleketin sporu ve sporcusu için yapılma gayretinde bulunulacak ne varsa başım gözüm üstüne diyorum. Siz olduğunuz sürece hep birlikte önce kardeşiz, sonra rakibiz dediğimiz sürece ben hep burada sizlerin yanında var gücümle sizlerin emrinde olmaya büyük bir onur ve çalışma sevdasıyla devam edeceğim.

Konuşma sonrasında yapılan seçim ile Bektaş tekrar başkanlığa seçildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık