Ana Sayfa Güncel Yozgat ADD’den tüm terör saldırılarını kınadı

Yozgat ADD’den tüm terör saldırılarını kınadı

Yozgat Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Yakup Arslan, İstanbul ve Kayseri’deki hain terör saldırısı ve Rus büyükelçisine gerçekleştirilen cinayeti kınayarak, her türlü terörün karşısında olduklarını deklare etti.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2016 Perşembe 20:28
Yozgat ADD’den tüm terör saldırılarını kınadı

Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Yakup Arslan, İstanbul’dan bir hafta sonra Kayseri’deki askerlerimize daha sonra ise Rusya Büyükelçisi’ne yönelik hain terör eylemleri gerçekleştiğini hatırlattı.

Teröre karşı mücadelede ulusça kararlı olduğumuzu belirten Arslan, “Ne kadar alçaklık, ne kadar kalleşlik yaparlarsa yapsınlar hepsinin kökünü kazıyacağız. Türkiye’yi mezhep, din ve etnik köken gibi isimler kullanarak bölmek ve yıkmak isteyenler hiçbir zaman başarılı olamayacak. Tarihinde kurtuluş mücadelesini kazanmış olan bu ulus, birlik ve bütünlük içinde kenetlenerek bu lanet teröre gereken cevabı verecektir. ADD’nin demokratik bir kitle örgütütür. Biz de ADD olarak ‘ne yaparsanız yapın bu ulusu parçalamayacak ve bölemeyeceksiniz’ diyoruz. Bütün şehitlerimize ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Şehit ailelerimizin ve ulusumuzun başı sağolsun!” 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık