Ana Sayfa Eğitim YÖK’ten Bozok Üniversiteli  7 öğrenciye jest!

YÖK’ten Bozok Üniversiteli  7 öğrenciye jest!

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Bozok Üniversitesi’ne birincilikle yerleşen 7 öğrenciye birer kutlama mesajı göndererek jest yaptı.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2016 Perşembe 09:47
YÖK’ten Bozok Üniversiteli  7 öğrenciye jest!

YÖK Başkanı’nın kutlama mesajı, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey tarafından senato toplantısı öncesi Zeynep Varol, Feyza Nur Büyüker, Fadime Özdemir, Ahmet Zavagar, Cansu Kılıç isimli öğrencilere teslim edildi. Mazeretleri dolayısıyla bulunamayan iki öğrenciye ise belgeleri daha sonra verilecek.

2016-2017 eğitim-öğretim yılında Bozok Üniversitesi fakültelerini birincilikle kazanan 7 öğrenciye, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK)  Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç imzasını taşıyan bir kutlama belgesi göndererek başarılarından dolayı kendilerini tebrik etti. Üniversite senato toplantısı öncesi fakültelere birincilikle yerleşen Tıp Fakültesi öğrencisi Zeynep Varol, Eğitim Fakültesi öğrencisi Feyza Nur Büyüker, Fen Edebiyat Fakültesi öğrencisi Fadime Özdemir, Ziraat Fakültesi öğrencisi Ahmet Zavagar, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi Cansu Kılınç’a belgeleri Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey tarafından Senato Üyeleri huzurunda okunarak takdim edildi.

 İYİ BİR MOTİVASYON

 Rektör Karacabey konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Bu sene üniversitemizi tercih eden birbirinden değerli öğrencilerimizden fakültelerimize birincilik le yerleşen ve Bozok Üniversitesi Ailesi’ne katılan öğrencilerimizi senatomuzun huzurunda bir kez daha tebrik ediyorum. YÖK Başkanımız Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç tarafından gönderilen kutlama belgelerini sizlere takdim etmekten mutluluk duyuyoruz. İnşallah öğrencilerimiz üniversitemizde alacakları eğitimle daha başarılı ve daha güzel işlere imza atacaklar. Öğrencilerimize eğitim ve öğretim hayatında başarılar diliyorum.” dedi.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 2021 AÖF Final sınav tarihi ne zaman, saat kaçta yapılacak? AÖF sınav giriş bilgi ekranı

2021 AÖF Final sınav tarihi ne zaman, saat kaçta yapılacak? AÖF sınav giriş bilgi ekranı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık