Ana Sayfa Güncel Yerköy İlçe Emniyet Müdürü Mumcu’dan muhtarlara ziyaret

Yerköy İlçe Emniyet Müdürü Mumcu’dan muhtarlara ziyaret

Yerköy İlçe Emniyet Müdürü Mumcu, Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek muhtarlarla bir süre sohbet etti ve mahallelerin asayiş sorunları hakkında fikir alış verişinde bulundu.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2017 Pazar 22:34
Yerköy İlçe Emniyet Müdürü Mumcu’dan muhtarlara ziyaret

Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Yerköy İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Mumcu, mahallelerde halkın sorunlarını ve güvenlik zafiyetlerini en iyi bilenlerin muhtarlar olduğunu söyledi.

YARDIMA HAZIRLAR

Yerköy’ün genel itibariyle sakin bir ilçe olduğunu ancak zaman zaman münferit olaylara rastlandığını ifade eden Mumcu, “Bunların da önüne geçebilmek için her türlü bilgiye ve yardıma hazırız. Bu yapılan

fikir alışverişleri Yerköy’ün daha yaşanabilir bir kent olmasına katkı sağlayacaktır. Muhtarlarımızla Yerköy’ün diğer sorunları gibi güvenlik konularını da rahatlıkla konuşabiliriz” dedi.

 GÜVENLİK ÇOK ÖNEMLİ

Yerköy Mahalle Muhtarları ise Yerköy İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Mumcu’nun Dernek binasına gelerek kendilerini ziyaret etmesinden memnunluk duyduklarını belirterek, “Yerköy’ün ve halkımızın tüm sorunlarında olduğu gibi güvenlik konularında da muhtarlar olarak daha duyarlı hareket edeceğiz. Sonuçta bu ilçe bizim ve onun refahı için tüm kurumlarımızla birlikte çalışacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık