Kadın dayanışması! Yozgat'ta ilk oldu

AK Parti’nin Yozgat’ta ilk kadın milletvekili adayı olan Sibel Yıldırım, esnafın yakın ilgisi ile karşılanıyor.

Kadın dayanışması! Yozgat'ta ilk oldu

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana partinin çeşitli kademelerinde hizmet eden ve son olarak il Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini Sibel Yıldırım, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için çalışmalarını hızlandırdı. Seçim çalışmaları kapsamında özellikle kadınlardan yoğun destek alan Yıldırım, samimi, içten ve halkla kurduğu iletişimle dikkat çekiyor.

AK Parti’nin Yozgat’ta ilk kadın milletvekili adayı olan Sibel Yıldırım, esnafın yakın ilgisi ile karşılanıyor. Yıldırım, AK Parti hükümetinin yaptığı icraatlar hakkında esnaflara bilgi verirken, kadınlarla yaptığı toplantılarla da 24 Haziran’ın önemine vurgu yapıyor.

AK Parti Yozgat Milletvekili adayı Sibel Yıldırım, 24 Haziran seçimlerinin, yeni yönetim sistemini hayata geçirileceği ilk seçim olacağına dikkat çekerek, “Yeni dönemde meclis daha itibarlı, hükümet daha güçlü, bağımsız ve tarafsız, yargı daha etkin olacaktır” dedi.

Milletvekili adayı Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti döneminde yaşanan demokratikleşme ve kalkınma hamlesiyle Türkiye’nin çehresinin değiştiğini, bu değişimden Yozgat’ın da payına düşeni aldığını kaydeden Yıldırım, “AK Parti ile milletimizin yüzü güldü, ötekileştirme son buldu. Toplumumuzun her kesimi insan hakları ve hürriyetlerinden azami seviyede faydalanma imkânı yakaladı.
AK Parti olarak kurulduğumuz günden beri Türkiye’nin hedeflerinin, beklentilerinin, gelecek hayallerinin ve milletimizin büyük ideallerinin temsilcisi olduk. Hiçbir güç odağının aziz milletimizin kutlu yürüyüşüne engel olmasına şimdiye kadar izin vermedik, bundan sonra da asla vermeyeceğiz” dedi.

24 Haziran seçimlerinin, yeni yönetim sistemini hayata geçirileceği ilk seçim olacağına dikkat çeken Yıldırım, “Vatandaşlarımız bir taraftan cumhurbaşkanını, yani hükümeti sandıkta seçecek, diğer taraftan milletvekillerini belirleyecektir. Yeni dönem güçlü meclis ve güçlü hükümet dönemi olacaktır. Bu iki temel kurumun kendi alanlarına yoğunlaşmalarının yanı sıra ahenk içinde çalışmaları milli hedeflerimizin gerçekleşmesine hizmet edecektir. Bu iki kuvveti, bağımsız ve tarafsız yargı tamamlamış olacaktır. Yeni dönemde meclis daha itibarlı, hükümet daha güçlü, bağımsız ve tarafsız yargı daha etkin olacaktır.” ifadelerini kullandı.2 Haziran 2018 Cumartesi 23:35

http://www.surmelihaber.com//haber/kadin-dayanismasi-yozgatta-ilk-oldu-7835.html