Ankara ve Yozgat kulislerinden Şenliler! Herkes merak ediyordu..

Büyük Birlik Partisi’nden Yozgat Milletvekilliği için aday adaylığını açıklayan Selahattin Şenliler’in BBP kontenjanından listeye gidip girmeyeceği merak konusu olmuştu.

Ankara ve Yozgat kulislerinden Şenliler! Herkes merak ediyordu..

Ankara kulislerinden edinilen bilgiye göre, Ak Parti listesinden ayrılacak olan BBP kontenjanında Yozgat’ı kapsamayacağı ön görülüyor. BBP’nin Genel başkan ve yardımcılarından olan 3 ya da5 isimin Sivas, Kahramanmaraş gibi illerden gösterilmesi bekleniyor.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DEĞİL!

Yozgat kulislerinde Selahattin Şenliler’in genel başkan yardımcısı olduğu ve Yozgat’tan Ak Parti listesinde yer alacağı tezi de çürüdü. Partinin internet sitesine girildiğinde Şeniler’in genel başkan yardımcısı olmadığı öğrenilebiliyor.

 BBP’DEN KAÇ MİLLETVEKİLİ ADAYI OLACAK?

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, gazetecilerin Ak Parti listesinde BBP’nin kaç milletvekili adayı olacağı sorusuna cevap verdi.

Sözcü Ünal, “BBP ile sayı konuşmadık. Bu ne bize ne BBP’ye yakışmaz. Otururuz seçim bölgelerine bakarız. Onlar bir çalışma yapacaklar, tamamladılar zannedersem. Onlar çalışmalarını bize verecekler, biz de adayları değerlendireceğiz ama şu kadar mı olsun bu kadar mı olsun diye bir görüşme olmadı.” dedi.

 14 Mayıs 2018 Pazartesi 12:03

http://www.surmelihaber.com//haber/ankara-ve-yozgat-kulislerinden-senliler-herkes-merak-ediyordu-7792.html