Yozgatspor Azatlı virajında!

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Beşinci Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor, Azatlıspor ile oynayacakları müsabakanın hazırlıklarını sürdürüyor.

Yozgatspor Azatlı virajında!

Teknik direktör Aydın Yavuz gözetiminde Bozok Stadı dış sahasında çalışan kırmızı siyahlı ekip, önce pas çalışması daha sonrada dar alanda çift kale maç yaptı.

Teknik direktör Aydın Yavuz gözetiminde Perşembe günü başladığı hazırlıklarını ara vermeden devam eden kırmızı siyahlı ekipte sakatlığı geçen Ali Yakup’ta takım ile çalışmalara başladı.

Teknik direktör Aydın Yavuz, haftayı maç yapmadan geçirdikleri için geçtiğimiz hafta oyuncularına izin verdiğini ve Perşembe gününden itibaren de Azatlıspor ile oynayacakları müsabakanın hazırlıklarına başladıklarını söyledi.
Hazırlıkları ara vermeden sürdürdüklerini dile getiren Yavuz, oyuncularına sık sık rehavete kapılmaları noktasında uyarılarda bulunduğunu belirtti. Azatlıspor’un ligin son sırasında henüz galibiyeti bulunmamasına karşılık küçümsenecek bir ekip olmadığına dikkat çeken Yavuz, hiçbir müsabakanın oynanmadan kazanılmayacağını rakiplerinin durumu gücü ne olursa olsun kendilerinin sahaya çıkıp kendi oyunlarını oynayarak rakiplerini yeneceklerini vurguladı.

ALİ YAKUP TAKIMLA  ÇALIŞTI

Yozgatspor’un ligin ilk yarısının son haftasında Kayseri Şekerspor ile oynanan müsabaka sonrasında sakatlanan ve Antalya kampına katılamayan Ali Yakup takım ile birlikte çalışmalara başladı. Teknik Direktör Aydın Yavuz’un şans vermesi halinde Azatlı maçında forma giymesi bekleniyor.31 Ocak 2018 Çarşamba 13:58

http://www.surmelihaber.com//haber/yozgatspor-azatli-virajinda-7755.html