Atilla Saygı yeniden seçildi!

Yozgat Bakkallar Odası başkanlığını yürüten Atilla Saygı görevini devam ettirme yetkisini 3 oy fazlasıyla yeniden almayı başardı.

Atilla Saygı yeniden seçildi!

Bakkallar Esnaf Odası’nın seçimli olağan genel kurulu oldukça renkli ve bir o kadar da çekişmeli geçti. Mevcut Başkan Atilla Saygı’nın zorlanmasına rağmen yine görevini devam ettirme yetkisi aldığı seçimlerde demokrasi de galip çıktı. İki divan önergesinin verildiği, iki kez sayımın yapıldığı seçimlerde Saygı 133 oy alarak güven tazelerken Mustafa Akdemir 130 oy alarak yarışta bende varım mesajı verdi. Erdoğan Deniz ise 100 oy almasına rağmen başarılı denebilecek bir seçimi geride bıraktı. 

Şoförler Odası Salonunda yapılan ve 475 delegeden 367’sinin oy kullandığı, 3 oy’un gezersiz sayılıp, 1 oyun ise boş çıktığı seçimlerin ardından yeniden başkanlığa seçilen Atilla Saygı yaptığı teşekkür konuşmasında kendisine destek veren ve vermeyenlere teşekkür ettiği konuşmasında, “Bugün burada kazanan odamız ve Yozgat oldu. Bundan böyle sizlerle el ele birlik ve beraberlik içinde olarak sıkıntılarımızı birlikte çözümleyeceğiz. Ben değil biz varız mantığı ile çalışarak odamızı daha iyi yerlere getireceğiz” dedi.29 Ocak 2018 Pazartesi 19:07

http://www.surmelihaber.com//haber/atilla-saygi-yeniden-secildi-7744.html