Ceyhan'dan Aksaray'a:Kahpeliklere ne fırsat vereceğiz ne de..

Ceyhanspor Taraftarlar Derneği Panzerler Grubu, takımları hakkında Aksaray Belediyespor sosyal paylaşım sitelerinde gündeme getirilen teşvik primi ve prim spekülasyonlarına büyük tepki gösterdiler.

Ceyhan'dan Aksaray'a:Kahpeliklere ne fırsat vereceğiz ne de..

Ceyhanspor Taraftarlar Derneği Panzerler Grubu, takımları hakkında Aksaray Belediyespor sosyal paylaşım sitelerinde gündeme getirilen teşvik primi ve prim spekülasyonlarına büyük tepki gösterdiler. Bu spekülasyonları yapan sayfa yönetici ve dernek yöneticilerine ithafen yapılan açıklamada Ceyhanspor’un bu tür çirkin şeylerle anılmasına müsaade edilmeyeceğine dikkat çekildi.

Yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Günlerdir Aksaray Belediye Spor sayfalarında ve diğer bölgesel amatör lig sayfalarında Ceyhanpor adını anarak teşvik ve prim spekülasyonları yapan sayfa yöneticileri ve dernek başkanlarına ithafen bu açıklamayı yapma gereği duyduk.

Sezon başında büyük yatırımlarla kurmuş olduğumuz, şampiyonluk iddiasını mucizelere bırakmış olan futbol takımımız ligde kendi statüsü adına mücadele etmektedir. Ceyhanspor bugüne kadar her maça galibiyet parolası ile çıkmış,bu yönde mücadele etmekten vazgeçmemiştir. Bunu bu zamana kadar aynı grupta mücadele ettiğimiz bir çok takım bilmekte olup,Ceyhan deplasmanının hiçbir takıma kolay bir deplasman olmadığını, nice takımların beraberliklere şampiyonluk kadar sevindiği zamanlara herkes şahitlik etmiştir. Bizlerin şike konusunda başımızdan kötü anılarımız geçmesi, Kulüp ile alakalı olmayan bir durumda şike konusuna müdahil olarak tamamen şahsi olayların arkasında haksız yere bu lige kadar düşürülmenin ve bu durumdan kurtulmanın hala bunun mücadelesini vermekteyiz.

Bu platformdan rakibimiz olan tüm takımlara ayrım yapılmaksızın söylüyoruz ki; Takımımız bu zamana kadar her maça nasıl galibiyet için çıktıysa bundan sonraki maçlara da kesinlikle bu düşünceyle çıkacaktır. Saha dışında ve masa başında dönen kahpeliklere ne fırsat vereceğiz ne de böyle bir konunun içine müdahil olacağız. Herkesin ivedi bir şekilde aklını başına almasını, adımızın böyle kahpece konuların içerisinde yer almamasını ve aksi halde bulunduğumuz ortamdan kurtulmak için sukunetli bir şekilde yalnızca takıma destek vermekle meşgul olan Panzerler Grubu'nun eski günlerdeki dünyayı dar eden halini almasını sağlayacaksınız.

Tek amaç ve gayemiz temiz ve sorunsuz bir şekilde takımımıza destek verip kimseyle sorunlar yaşamadan bu ligden kurtulmak olup bu hafta oynanacak olan Aksaray Belediye spor maçında tüm taraftarlarımızı her zamanki yerimizde bekliyor olacağız.27 Ocak 2018 Cumartesi 11:20

http://www.surmelihaber.com//haber/ceyhandan-aksarayakahpeliklere-ne-firsat-verecegiz-ne-de--7738.html