Eller semaya açıldı! Ordumuzu muzaffer eyle Allah'ım..

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliğine bağlı sendikaların başkan ve üyeleri ile vatandaşlar, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı operasyonuna destek vermek ve Ordumuzun galip gelmesi için Allah’a el açıp dua ettiler.

Eller semaya açıldı! Ordumuzu muzaffer eyle Allah'ım..

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliğine bağlı sendikaların başkan ve üyeleri ile vatandaşlar, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı operasyonuna destek vermek ve Ordumuzun galip gelmesi için Allah’a el açıp dua ettiler. Şanlı ordumuzun bölgeye giriş amacının barışı temin etmek olduğunu belirten İl Temsilcisi Mahmut Sunay Kabayel ve katılımcılar, imamın yaptığı, “Allah’ım; bin yıldan beri İslamiyet’in sancaktarlığını yapan Türk Milleti’nin bu şanlı Türk ordusunu her zaman muzaffer eyle” duasına iştirak ettiler. 

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliğine bağlı sendikaların başkan ve üyeleri ile vatandaşlar, Afrin’de devam eden operasyona katılan Mehmetçiğe dualarıyla destek oldu.

ORDUMUZU MUZAFFER EYLE

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Mahmut Kabayel, burada yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi: “Türkiye Kamu-Sen Yozgat İl Temsilciliği olarak Zeytin Dalı harekatında Afrin’deki ordumuza dualarla destek vermek için Kamu Sen e bağlı temsilcilerle birlikte mesai başlamadan önce dua ettik. katılımlarından dolayı kamu çalışanlarına teşekkür ediyoruz Duamız Ol deyince olduran, yerin göğün ve ikisi arasındaki herşeyin sahibi yüceler yücesi Allah’ın adı ile
İnna fetahna Ieke fetham mübına Allah’ım; Ordumuza kazasız, belasız zafer nasip eyle.

*Allah’ım; bin yıldan beri İslamiyet’in sancaktarlığını yapan Türk Milleti’nin bu şanlı Türk ordusunu her zaman muzaffer eyle.

Türkiye'miz ve Türk Milletine yönelik iç ve dış tehditleri yok etmek için başlatılan Zeytin Dalı harekatının zaferle neticelenmesi, Türk İslam milleti aleyhine planlanan tuzakların bozulması, birlik ve beraberlik ruhunun yeniden inşaasına vesile olması için;

"Rabbimiz, üzerimize sabır yağdır, ayaklarımızı sabit kıl (kaydırma) ve kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et."(Bakara Suresi, 250)

*Allah’ım, Peygamberimiz Hz. Muhammed (a.s.v) hürmetine, Kur’an hürmetine, Kur’an içindeki Fetih Suresi hürmetine ordumuzu Afrin’de ve dünyanın her tarafında galip kıl.

Eyyy Allahım ! Adını senin Rasulü’nün isminden alan Ordumuzu - Mehmetciklerimizi muzaffer ve muhafaza eyle. Bedir ve Uhud savaşında Resulüne ve ordusuna yardım ettiğin gibi yardım eyle , güç ver, kudret ver, cesaret ver, kahramanca galip gelmelerini nasib eyle. Muhammed ümmetinin tek ümidi olan Türk milletinin şanlı ordusunu senin himayene emanet ediyoruz. Allah’ım onları sen koru ve gözet..

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi.
Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi.
Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın,
Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm’ın..”24 Ocak 2018 Çarşamba 11:38

http://www.surmelihaber.com//haber/eller-semaya-acildi-ordumuzu-muzaffer-eyle-allahim-7729.html