MHP Yozgat teşkilatından 2019 hamlesi

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat İl Başkan Yardımcısı Ferhat Altan, 2019 seçimleri öncesinde teşkilat çalışmalarını hızlandırdıklarını söyledi.

MHP Yozgat teşkilatından 2019 hamlesi

MHP Yozgat İl Başkan Yardımcısı Ferhat Altan, partinin kararlı duruşunun üye sayısını arttırdığını belirtti.

‘Teşkilatlarımız bir bütün olarak görevinin başındadır’ diyen Ferhat Altan, teşkilat toplantılarının sürdüğünü kaydetti.
Altan, “Bu maksatla teşkilatlarımızla toplantılar düzenlenmiş, sıkıntılar çözüme kavuşturulmuş ve gerekli istişareler yapılmıştır. Teşkilatlarımız bir bütün olarak Ülkücü onur ve haysiyeti ile ilk günkü heyecanını koruyarak görevinin başındadır, ‘yel kayadan ne götürür’ atasözü tam da bu günler için söylenmiş” dedi.

Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli’nin devletinin ve mevcut hükümetin yanında dik duruşunun takdirle karşılandığını vurgulayan Altan, “Hain FETÖ kalkışmasından sonra Sayın Genel Başkanımızın Devletinin ve mevcut hükümetin yanındaki dik duruşu, takdirle karşılanmış ve tecrübeli Devlet Adamı öngörüsü ile hainlerin oyunu bozulmuştur ve darbecilerin gerekli ceza alması için OHAL kararları da dahil olmak üzere her yaptırıma tam destek verilmiş ve ülkemizin bekası adına yapılacak her tedbire sonuna kadar arka çıkılmıştır. Bu kararlı duruş, partimizin üye sayısını da artırmıştır, saha çalışmalarımızda vatandaşlar ile yaptığımız sohbetlerde, daha önce Milliyetçi Hareket Partisine oy vermiş fakat bazı sebepler ile başka partilere oy veren bazı seçmenlerin partimize teveccüh gösterdiği müşahede edilmiştir. Bir olmalıyız, iri olmalıyız, milli birlik ve dayanışma ruhunu sonuna kadar diri tutmalıyız, Türkiye’nin etrafındaki çember giderek daralmaktadır, Tehlike ve tehditlerin yoğunluğunda tırmanış gözlemlenmektedir. Türkiye hepimizindir, Vatan Türk milletinindir, Al Bayrak Türk bağımsızlığının eseridir. Ortak ve kurucu değerler etrafında kenetlenmekten, milli ve manevi emanetlere sahip çıkmaktan başka seçeneğimiz yoktur” diye konuştu.20 Ocak 2018 Cumartesi 12:18

http://www.surmelihaber.com//haber/mhp-yozgat-teskilatindan-2019-hamlesi-7723.html