Mehmet Yemenoğlu'ndan bomba açıklamalar

Pazar günü başlayacak olan play-off serisi öncesinde Yemenoğlu Bozokspor Kulübü Başkanı Mehmet Yemenoğlu, şampiyonluk iddialarını ortaya koydu.

Mehmet Yemenoğlu'ndan bomba açıklamalar

Pazar günü start alacak olan Birinci Amatör Küme play-off serisi öncesinde Yemenoğlu Bozokspor Kulübü Başkanı Mehmet Yemenoığlu, tüm takımlara başarılar diledi.

Genç ve oldukça yetenekli oyunculardan kurulu bir takımla çıktıkları play-off’ta hedeflerinin mutlak suretle şampiyonluğa ulaşmak olduğunu belirten Yemenoğlu, “İsmimiz değişti ama hedeflerimiz ve geleceğe bakış açımız hiç değişmedi. Biz seride elimizden gelenin en iyisini yaparak şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Hak edenin kazanacağı bir yarış olmasını temenni ediyorum” dedi.

Liglere adım attıkları andan itibaren hep şampiyonluk yarışının içinde olduklarını, bunun kendilerine hep çıtayı yüksek tutma gibi bir misyonu yüklediğini belirten Yemenoğlu, “6 takımın hepsi de güçlü ve hepsi de başarılı bir sezon geçiriyor. Biz genç ve yetenekli isimlerden kurulu bir kadroya sahibiz ve bu kadroyu play-off öncesinde biraz güçlendirmeyi uygun gördük. Pazar günü maçlar başlıyor. Hedefimiz iyi bir başlangıç yaparak serinin sonuna kadar da öyle götürüp, mutlu sona ulaşmaktır” dedi.19 Ocak 2018 Cuma 10:12

http://www.surmelihaber.com//haber/mehmet-yemenoglundan-bomba-aciklamalar-7714.html