Yozgatspor'un yeni transferler göz doldurdu

Kırmızı Siyahlılar'ın devre arasında kadrosuna kattığı isimlerin performansı oynadıkları ilk resmi maç için yeterli bulundu.

Yozgatspor'un yeni transferler göz doldurdu

Yozgatspor’un devre arasında kadrosuna kattığı isimlerden biri olan Serdar Sudun oynadığı futbolla alkışı hak etti.

Ofansa olduğu kadar defansa da katkı sağlayan ve orta sahadaki sıkıntıyı büyük ölçüde bertaraf eden başarılı oyuncunun yanı sıra yeni transferler Cafer Yelek, Ali Yıldırım, Mert Özkan ve Ali Yıldırım oynadıkları futbolla dikkatleri çekmeyi başardılar. 

Sezonun ikinci yarısına 7 Mart Kadirlispor’u 3-1 yenerek başlayan, bu sonuçla lider Aksarayspor’la arasındaki farkı 2’ye indiren, Nevşehirspor’u averajla geçerek ikinci sıraya yerleşen Yozgatspor’u takip eden taraftarların gözü yeni transfer edilen isimlerin üzerinde oldu.

Mehmet Şükrü’nün yıldızlaştığı maçta henüz uyum sürecini atlatmayan isimler özellikle mücadeleci yapıları ile dikkat çektiler. Şampiyonluk yolunda bundan sonra puan kaybına tahammülü olmayan Kırmızı Siyahlılar’ın kadrosuna takımı ileriye daha çabuk taşıyacak, sprinter bir isimin daha katılması halinde çok daha üretken ve rakiplerine zor anlar yaşatacak bir takım görüntüsü vereceği gerçeği, spor camiası tarafından kabul gördü.17 Ocak 2018 Çarşamba 11:28

http://www.surmelihaber.com//haber/yozgatsporun-yeni-transferler-goz-doldurdu-7704.html