Yozgatspora komando eğitimi

Teknik Direktör Menduh Fidan, futbolcularını ilk olarak Yozgat’ta başlayacak olan kampta görme imkanı bulacak.

Yozgatspora komando eğitimi

Yozgatspor Teknik Menduh Fidan, 10 gün sürecek olan Yozgat kampında oyuncuları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olacak. Takıma yeni katılanlarla birlikte yepyeni bir kadro oluşturma çabasına ilk günden itibaren başlayacak ve gençler dahil, tüm futbolcuları sıkı bir takibe alacak olan Fidan’ın vereceği rapor oyuncuların kaderlerini de tayin etmede önemli rol oynayacak.

Teknik Direktör Menduh Fidan, futbolcularını ilk olarak Yozgat’ta başlayacak olan kampta görme imkanı bulacak.Teknik Direktör Menduh Fidan, kampın ikinci ya da üçüncü gününden itibaren idmanların sayısını ikiye çıkartacak. Çok koşan, rakibi presle bunaltan, aynı zamanda istediği futbolu sahaya yansıtan bir takım olma yolunda Yozgat'ta önemli aşamalar geçirecek olan Kırmızı Siyahlılar, bir anlamda komando eğitimi üzerinde duracak.

İYİ OLANLAR KALACAK

3 etap olarak yapılacak olan kampta, genç ve denenmeye gelen isimler hassas bir incelemeden geçirilecek. Takıma kısa ve uzun vadede faydalı olacak isimleri sürekli olarak takip edecek olan Fidan, hazırlık maçlarında onlar hakkındaki kararını verecek. Kendilerini ispatlama fırsatı bulanlardan en iyileri kalacakken, diğerlerine takım bulmaları söylenecek.

TRANSFER BİTMEZ

Futbolda transferin verilen süre bitene kadar süreceğini, kulübün mali yapısı gözetilerek ilk iki kamp sonrasında gönderilmesi muhtemel isimlerin yerine iyi oyuncuları almalarının mümkün olacağını ifade eden Fidan, “Hedefimiz şampiyonluk olduğu için kaliteli ve alternatifli bir kadro kurmaktan başka şansımız yok. O nedenle her oyuncunun kendisini bu hedefe hazırlaması ve bize kamplarda bunu istediklerini göstermeleri lazım. Aksi takdirde yollarımızı ayırmak zorunda kalırız” dedi. 

 29 Haziran 2017 Perşembe 09:35

http://www.surmelihaber.com//haber/yozgatspora-komando-egitimi-7516.html