Yozgatspor'da transferler devam ediyor

Yeni sezona şampiyonluk parolası ile girmeye hazırlanan Yozgatspor’da bayram tatili nedeniyle transfere verilen ara sona erdi. Kadrosuna önemli isimleri dahil eden ancak halen eksiklikleri bulunan Yozgatspor eksik mevkilere kendini ispatlamış isimleri katabilmek adına Yönetim yoğun bir uğraş verecek. 15 Temmuz’da start alacak olan ilk kamp dönemine kadar teknik ekibin istediği oyuncularla masaya oturması beklenilen Yönetimin taraftarın istediği bazı önemli isimlerle de el sıkışmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yozgatspor'da transferler devam ediyor

Yozgatspor Yönetimi bayram tatili nedeniyle transfer çalışmalarına verdiği arayı bugün noktalayıp, yeniden görüşmelerini sıklaştıracak. Yozgatspor Kulüp Asbaşkanı Ahmet Akgün, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve resmi sözleşme imzaladıkları futbolcular dışında prensip anlaşmasına vardıkları isimlerin de olduğunu söyledi.

Akgün, “Transfer görüşmelerimiz aralıksız devam ediyor. Komitemizin ve teknik adamların verdiği isimlerin büyük bölümünü kadroya dahil ettik. Bayram tatili sona erdi. Şeklen ara vermiş gibi olsak da görüşmelerimizi sürdürdük. Bu konudaki son kozlarımızı oldukça iyi oynamak istiyoruz” dedi.

GENÇLERE ÖNEM VERECEĞİZ

Altyapıya özel bir önem vereceklerini ve Yozgatspor’a uzun yıllar hizmet edecek isimlere de şans tanıyacaklarını açıklayan Akgün, bunun için kamp döneminin çok iyi değerlendirilmesinin gerekliliğine değindi. Dış transferde önemli bir yol alarak şampiyonluk için çekişeceği rakiplerinin önüne geçen ekibimiz, 6 oyuncuyla iç transferde anlaşma sağlarken, 12 oyuncuyu kadrosuna katarak önemli bir yol aldı. Rakiplerinin böylece önüne geçen ekibimiz, önümüzdeki haftalarda kalitelerini ispatlamış isimlerle masaya oturacak. Böylece kamp öncesinde transfer çalışmalarını büyük ölçüde şekillendirmiş olacak ekibimizde kamp süresince sergilenecek performans, forma şansı bulacak isimlerin öne çıkmasına yardımcı olacak.28 Haziran 2017 Çarşamba 15:38

http://www.surmelihaber.com//haber/yozgatsporda-transferler-devam-ediyor-7504.html