Yozgatlı Hasan İsimsizler dizisine damga vurdu

Kanal D'de her pazartesi günü saat 20.00'de yayınlanan İsimsizler dizisine Bülent Alkış'ın canlandırdığı Özel Harekat Polisi Yozgatlı Hasan damga vurdu.

 Yozgatlı Hasan İsimsizler dizisine damga vurdu

Kanal D'de her pazartesi günü saat 20.00'de yayınlanan İsimsizler dizisine Bülent Alkış'ın canlandırdığı Özel Harekat Polisi Yozgatlı Hasan damga vurdu.

KİMSE SAYGI DA KUSUR ETMİYOR

Yayınlanan her bölümde de operasyonların kilit ismi olan Yozgatlı Hasan, göstermiş olduğu başarı sayesinde Yozgatlı ünvanını yakışır hareket etmesi seyirci tarafından büyük beğeni topladı. Keskin nişancılık konusunda uzman bir Özel Harekat polisi olan Yozgatlı Hasan’a çevresindeki herkes “dayı” diye hitap ederek dizi içerisinde de saygıda kusur etmiyor.

KORKUSUZ VE CİVANMERT

Yozgatlı Hasan'ın korkusuz ve cesur davranışları öte yandan Yozgatlıları da gururlandırarak memnun ediyor. Türkiye'nin zor zamanlarında vatanın arkasında duran vatan sevdalısı Yozgatlıların böylesine cesur ve civanmert bir karakter tarafından da temsil edilmesi Yozgatlıları mest ediyor.

İSİMSİZLER DİZİSİNİN KONUSU


Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

 

CELALETTİN YÜNEL/ÖZEL HABER
SÜRMELİHABER.COM GEN. YAY. YÖN.

 22 Nisan 2017 Cumartesi 19:35

http://www.surmelihaber.com//haber/-yozgatli-hasan-isimsizler-dizisine-damga-vurdu-7473.html