Ülkü Ocakları Türkmenler için devrede!

Sosyal sorumluluk çalışmalarını ara vermeksizin sürdüren Yozgat Ülkü Ocakları, Halep'te yaşayan Türkmenlere ikinci kez 1 TIR dolusu gıda ve yiyecek yardımı gönderdi.

Ülkü Ocakları Türkmenler için devrede!

Ocak Başkanı Duran Küçükduman, " Kampanyamıza vatandaşlarımız büyük ilgi gösterdi. Bu vesile ile kampanyamıza destek olan tüm vatandaşlarımızdan Allah razı olsun" dedi.

Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından Halep’e gönderilmek üzere gıda ve giyecekle dolu bir TIR dolusu dualarla uğurlandı.

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen uğurlama töreninde açıklama yapan Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanı Duran Küçükduman, Halep’te masum insanlara yapılan zulme hiçbir zaman sessiz kalmadıklarını belirterek, bir TIR dolusu gıda ve giyeceklerden oluşan yardımın bugün itibariyle Halep’e gönderildiğini söyledi.

Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak başlattıkları kampanyaya vatandaşların yoğun ilgisi olduğunu söyleyen Küçükduman, “Halep’te zulme uğrayan soydaşlarımız için başlatmış olduğumuz gıda-giyecek yardım TIR’ını dualarla uğurladık. Kampanyamıza vatandaşlarımız büyük ilgi gösterdi. Maddi, manevi desteklerini esirgemeyerek soydaşlarımızın yaralarının bir nebze sarılmasına katkıda bulunmak için, un, şeker ve diğer gıdaların yanı sıra giyecek ve battaniyeden oluşan eşyalarla kampanyamıza yardımda bulunuldu. Bu vesile ile kampanyamıza destek olan tüm vatandaşlarımızdan Allah razı olsun. Ülkü Ocakları Yozgat İl Başkanlığı olarak kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.10 Şubat 2017 Cuma 22:23

http://www.surmelihaber.com//haber/ulku-ocaklari-turkmenler-icin-devrede-7467.html