Yozgat Bozokspor zorlu Ankara virajında!

Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde üst sıraları hedefleyen Yozgat Bozokspor, Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Yozgat Bozokspor zorlu Ankara virajında!

 Türkiye Hentbol Federasyonu Spor Salonu’nda Pazar günü saat 17.00’de start alacak maça Maliye Milli Piyango karşısında aldığı galibiyetin morali ile çıkacak olan ekibimiz kazanarak üst sıralara tırmanmanın mücadelesini verecek.

Ligde 12 puanla 9’uncu sırada bulunan Bozokspor, 16 puanla 6’ıncı sırada bulunan rakibini Ankara’da yaşayan taraftarlarının desteğiyle yıkması halinde sezon başında çizilen hedeflerine ulaşma yolunda da önemli bir adım atacak.

Kulüp Başkanı Cenker Doğan, bu maçın kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Ligin alt sıralarından kurtulmak ve üst sıralara tırmanma açısından kazanmak zorunda oldukları bir maç oynayacaklarına işaret eden Doğan, “Ligde oynadığımız her maç önemli ancak bu maç ligin orta sıralarında bulunan bizim yukarılara doğru tırmanmamıza vesile olacaktır. Bu bakımdan takım olarak çok iyi konsantre olduk. Maliye Milli Piyango karşısında son anlarda aldığımız galibiyet de bizi olumlu motive etti. Bu maça da bunun yansımasını arzu ediyoruz” dedi.10 Şubat 2017 Cuma 22:01

http://www.surmelihaber.com//haber/yozgat-bozokspor-zorlu-ankara-virajinda-7466.html