Yozgatspor'da tüm hesaplar bu maç üzerine planlanıyor

Ligde artık prestij maçları oynamaya başlayan Yozgatspor’da tüm hesaplar Altındağ maçı üzerine yapılmaya başlandı.

Yozgatspor'da tüm hesaplar bu maç üzerine planlanıyor

 Geçen yıl Yozgatspor’u şampiyonluktan eden, bu sezon ise yine ilk maçta çirkinlikleri ile anılan Yeni Altındağ’a şampiyonluk yolunda çelme takmak, Yozgatspor’un tarihine yakışır bir skora imza atmak için mücadele edecek Kırmızı Siyahlılar, eğer bunu başarırsa ligin kaderine de etki edecek.

Yozgatspor cephesinde herkes Yıldızeli Birlikspor ve Yeşil Kırşehirspor’la oynanacak olan Yeni Altındağ Belediyespor maçına kenetlendi.

GEÇEN YIL UNUTULMADI

Takımın eski oyuncuları dahil herkes Yozgatspor şampiyonluğa giderken hiçbir iddiası olmamasına rağmen TM Kırıkkalespor için oynadığı iddia edilen Altındağ’ı şimdiden gözüne kestirdi.

 Henüz yenilgisi bulunmayan rakibini bir önceki yıl olduğu gibi kendi sahasında yenerek hem ilk mağlubiyetini tattırmak hem de şampiyonluk yarışına dahil olamasa da etki etmek isteyen Kırmızı Siyahlılar, aynı zamanda yine ilk yarıda oynanan maçında rövanşını almış olacak.

Ankara’da yapılan maçta da yöneticilere yer bile göstermeyerek zaten nasıl bir kulüp olduğunu bir kez daha ortaya koyan Altındağ’ın Yozgat’tan yenik ayrılması, ne gariptir ki geçen hafta Yozgat’ta biraz da hakemlerin yardımı ile 1 puan alan Aksaray Belediyespor’a yarayacak. Liderle arasında 5 puan fark bulunan Aksaray eğer Kayseri Şekerspor’u sahasında yenerse iddiasını biraz daha arttıracak.

TAKIMDA ÖZEL BİR KONSANTRASYON VAR

Henüz maça 20 güne yakın bir süre bulunmasına rağmen oyuncuların özel konsantre oldukları ve bu maçı kazanmak için performanslarının üzerine çıkmak için mücadele edecekleri iddia ediliyor.

Kulübe yakın isimler bu maçın kalan prestij maçları içerisinde en önemli olduğu için özel bir konsantre yaşandığını ifade ederken hangi takımın şampiyon olacağı konusunda kulüp içerisinde en ufak bir konuşma bile geçmediğine dikkat çekiyorlar.

Yıldızeli Birlikspor ile sahasında oynayacağı maçın ilk idmanını Salı günü yapan Kırmızı Siyahlılar’ı kötü hava şartları ve sahaların durumu da olumsuz etkiliyor.10 Şubat 2017 Cuma 21:28

http://www.surmelihaber.com//haber/yozgatsporda-tum-hesaplar-bu-mac-uzerine-planlaniyor-7458.html