Yozgat Bozokspor güç depoluyor

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele veren Yozgat Bozokspor, ikinci yarı hazırlıkları için Ankara’da güç toplamaya başladı.

Yozgat Bozokspor güç depoluyor

 21-22 Ocak tarihinde start alacak olan ikinci yarı öncesinde eksikliklerini giderme çalışmaları üzerinde yoğunlaşacak olan ekibimizde eğer gerekli görülürse kadroya 2 oyuncunun dahil edilmesi düşünülüyor.

Antrenör Rıfat Şahin, devre arasını en iyi şekilde değerlendirip, ikinci yarıya da iyi bir başlangıç yaparak girmek istediklerini söyledi.

 Şahin, devre arasında günde üç ayrı antrenman programı uygulayarak hazırlanacaklarını, müsabaka haftasında ise temponun düşürüleceğini ifade etti, Şahin, ‘’İlk yarıda oynadığımız bazı maçlarda hiç beklemediğimiz kötü sonuçlar aldık. İyi oynadığımız maçlarda da kaybettik. İkinci yarıda, bu hataları tekrar etmek istemiyoruz. İyi oynadığımız maçlarda skoru lehimizde tutup, daha fazla gol atarak puanlar almak istiyoruz. Devre arası bizim için iyi bir dönem. Bunu en iyi şekilde değerlendirip, lige hazır girmek istiyoruz’’ dedi.9 Ocak 2017 Pazartesi 22:38

http://www.surmelihaber.com//haber/yozgat-bozokspor-guc-depoluyor-7205.html