Amatörde liderler farka doğru uygun adım gidiyor!

Yozgat Birinci Amatör Küme’de geçtiğimiz verilen KPSS arasının ardından devam eden ligde alınan sonuçlar grup liderlerini biraz daha rahatlattı.

Amatörde liderler farka doğru uygun adım gidiyor!

A Grubu’nda bir ara sendelese de toparlanmayı bilen Sorgun Belediyespor’un Çamlıkspor’u farklı yenerek 3 puanı hanesine yazdırdığı haftanın en önemli maçında üçüncü sırada bulunan Yerköyspor’la deplasmanda 1-1  berabere kalan İl Özel İdaresipor da liderlik yarışından büyük ölçüde koptu.

YEMENOĞLU YİNE FARK ATIYOR

Grubun diğer maçında Çayıralan Esnafspor Sarıkaya Belediyespor’u 1-0 yenerek ligde kalma yolunda önemli bir adım atarken, Çekerek Belediyespor Boğazlıyan Şekerspor’u bugün konuk edecek.

B Grubu’nun yenilgisiz takımı Yemenoğlu Yozgatspor kayıpsız gittiği Boğazlıyan deplasmanından Boğazlıyan Sağlıkspor’u 2-0 yenerek kayıpsız dönerken, SHÇEKspor deplasmanda Şefaatli Belediyespor’u 2-1, Yerköy Köseli Belediyespor ise Sorgun Gençlikspor’u 1-0 yenme başarısı gösterdi. Akdağmadeni Belediyespor ise sahasında konuk ettiği Bozokspor’la 2-2 berabere kaldı.  28 Kasım 2016 Pazartesi 21:59

http://www.surmelihaber.com//haber/amatorde-liderler-farka-dogru-uygun-adim-gidiyor-6592.html