Evlenecek gençlere özel kış kampanyası başlattı

Kış mevsiminin girmesi ve düğün sezonunun sona ermesiyle birlikte sıkıntılı günler yaşamak istemeyen gelinlikçiler, kış kampanyası başlattı.

Evlenecek gençlere özel kış kampanyası başlattı

Hayalim Moda Evi ve Pırlanta Moda sahibi Kenan Türkoğlu, gelinlik fiyatlarında yarı yarıya indirim yaptıklarını ve şimdiden sipariş alımlarına başladıklarını söyledi.

Yozgat’ta kış mevsimine girilmesiyle birlikte düğün sezonunda iyiden iyiye azalma olduğunu söyleyen Hayalim Moda Evi ve Pırlanta Moda sahibi Kenan Türkoğlu, bununla birlikte gelinlik satışlarında da düşüş yaşandığını dile getirdi.

Yazın gelinlik satışlarının çok fazla olduğunu belirten Türkoğlu, kışın bu yoğunluğu yakalayabilmek için gelinlikte  kampanya başlattıklarını ifade etti. Kış mevsiminde yaptıkları gelinlik kampanyaları sayesinde yazın düğünü olan vatandaşların kampanyadan yararlanmak için şimdiden sipariş verdiğini vurgulayan Türkoğlu, “Düğün sezonu Nisan ayı itibariyle başlar, Ekim ayında itibariyle biter. Kış aylarında fazla düğün olmaz ama düğün salonlarının olması dolayısıyla  ayda 3-4 gelinlik sattığımız oluyor. Yazın çok yoğun oluyoruz ayrıca kişiye göre özel dikimde gerçekleştiriyoruz. Yazın çok yoğunuz kışın tam tersi ama yine de işlerimiz iyi. Eskiden düğün salonları yoktu bu yüzden kış döneminde pek düğün olmazdı. Ama artık düğün salonlarında, kışında düğün yapılıyor. Bizim de işimizi artırıyor ve satış yapabiliyoruz. Kışı  bu şekilde geçiriyoruz” dedi.

GELİNLİKLER KIŞTAN HAZIRLANIYOR

 Kış mevsiminde gelinlik fiyatlarının yarı yarıya düştüğünü açıklayan Türkoğlu, “Kışın gelinlik fiyatlarında azalma oluyor. Yazın sattığımız gelinliği kışın neredeyse yarı fiyatına düşürüyoruz. Kampanyalarımız kışın daha cazip oluyor. Elimizde olan ge linlikleri şu an 300 lira ila bin 500 lira arasında satıyoruz. Bunun içerisinde bindallısını, tacını, duvağını, fesini, çarığını, çiçeğini hepsini hediye veriyoruz. Ocak ayında müşteriler gelirler ve Ağustos ayının siparişlerini alırız. Fiyatlarını ise Ocak ayına göre veririz. Çünkü kışın işler olmadığı için yazı yakalayabilmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.27 Kasım 2016 Pazar 22:11

http://www.surmelihaber.com//haber/evlenecek-genclere-ozel-kis-kampanyasi-baslatti-6580.html