Sporseverlerin moral desteği devam ediyor

Futbol Hakemi konusunda sıkıntılarını geride bırakan Yozgat’ta Ulusal, bölgesel olmak 60 hakem maçlarda görev alırken, hakemlerin daha iyi maçlar çıkartmasına yönelik sporseverlerin moral desteği de sürüyor.

Sporseverlerin moral desteği devam ediyor

Her hafta futbolcular gibi oynanacak karşılaşmalara hazırlanan hakemlerin antrenmanını ziyaret eden Sancak Kitap Kırtasiye sahipleri, hakemlere tatlı ikramında bulunup, başarı diledi.

TFFHGD Yozgat Şube Başkanı Serhat Alper, kendilerine moral amaçlı tatlı ikramında bulunan Yozgat esnafına teşekkür ederek, hakemlerin her hafta hem Yozgat merkez ve ilçelerinde hem de üst liglerdeki müsabakalar için diğer illerde görev yaptıkları söyledi.

Yozgat’ta hakem sayısını daha da artırmak istediklerini, bu amaçla kısa bir süre sonra başlayacak Futbol Aday Hakem Kursu için başvuruların devam ettiğini bildiren Alper, “Bu kursa başvurmak için internet sitesinde bulunan formu doldurarak, kursa katılım sağlanabilir. Başvuru yaptıktan sonra, başvuru sahibine SMS ile kurs yeri, tarihi ve Kurs programı ayrıntılı olarak bildirilmektedir” dedi.27 Kasım 2016 Pazar 21:02

http://www.surmelihaber.com//haber/sporseverlerin-moral-destegi-devam-ediyor-6567.html