Bozok Üniversitesinden Yozgat Belediye Başkanına Ziyaret

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar ve beraberindekiler, Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Bozok Üniversitesinden Yozgat Belediye Başkanına ZiyaretBozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar ve beraberindekiler, Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan’ı makamında ziyaret etti. Kampus içme suyu ve ulaşım hakkında ortaya çıkan bir takım sorunların da ele alındığı ziyarette, Belediye Başkanı Kazım Arslan sıcak bir yaklaşım sergiledi. Arslan, “Üniversitemiz hepimizin. Gerek öğrencilerimizin ve gerekse personelimizin yaşadığı sıkıntılar da hepimizin sıkıntısıdır. Bizler de yerel yöneticiler ve Üniversite yöneticileri olarak çözüm adına gerekli çalışmaları elbirliğiyle yapıyoruz” dedi.

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Yumak ve Prof. Dr. Şaban Güçlü, Genel Sekreter Doç. Dr. Seyfullah Türkmen ile inşaat işlerinden sorumlu Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Vekli ve Yapı İşleri Teknik Daire Başkan Vekili Fatih Kaya’dan oluşan heyet Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Erdoğan Akdağ Kampüsüne Belediye tarafından verilen içme suyu ve Erdoğan Akdağ Kampüsü ile şehir merkezi arasında çalışan toplu taşıma araçlarının kampüs içindeki güzergahı hakkında da karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşti.

GEREKEN YAPILACAK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kazım Arslan, “Üniversitemiz hepimizin. Gerek öğrencilerimizin ve gerekse personelimizin yaşadığı sıkıntılar da hepimizin sıkıntısıdır. Bizler de yerel yöneticiler ve Üniversite yöneticileri olarak çözüm adına gerekli çalışmaları elbirliğiyle yapıyoruz. Bu konuda gösterdikleri çaba ve gayretlerinden dolayı başta Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar ise, şöyle konuştu: “Belediye Başkanımız Sayın Dr. Kazım Arslan’a gösterdiği sıcak ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Üniversitemizin üst yöneticileri olarak makamında ziyaret ederek önemli gördüğümüz birkaç konuda bilgi alışverişinde bulunduk. Belediye olarak çözüm adına bizlerle beraber olduğunu ifade ettiler. Bozok Üniversitesi olarak Yozgat’ımızın değerine değer katmaya devam edeceğiz.”


28 Mayıs 2014 Çarşamba 11:23

http://www.surmelihaber.com//haber/bozok-universitesinden-yozgat-belediye-baskanina-ziyaret-451.html