Şefaatli Belediyespor'da Bayram Havası

Ligdeki son maçında Çayıralan Esnafspor’u yenerek tarihinde ilk kez şampiyonluk ipini göğüsleyen Şefaatli Belediyespor ilçe halkını da sevince boğdu.

Şefaatli Belediyespor'da Bayram Havası

Yeni Çeltek Amatör Küme Süper Futbol Ligi’nin bitimine bir hafta kala Şefaatli Belediyespor’un elde ettiği başarı ilçede büyük bir sevince neden oldu.

Tüm hesaplarını bu sezon Bal Ligi’ne katılmak olarak belirleyen ve bunun için tüm imkanlarını seferber eden Şefaatli Belediyespor, ligin son maçını oynadıktan sonra kampa girerek Yozgatspor ile yapacağı baraj maçının havasını soluyacak.

Ligdeki son maçında Çayıralan Esnafspor’u yenerek tarihinde ilk kez şampiyonluk ipini göğüsleyen Şefaatli Belediyespor ilçe halkını da sevince boğdu.

MUHTEŞEM PERFORMANS

Şefaatli Belediyespor 25 haftası geride kalan ligde inanılmaz bir performans sergiledi. Sadece 2 beraberlik, 2 yenilgi ve 21 galibiyet alan, rakip kalelere 116 gol atarak rekor kıran, kalesinde sadece 28 gol yiyerek 88 averajla en yakın rakiplerine de bu konuda fark atan Şefaatli Belediyespor’un başarısı ilçede de tam bir bayram havasını beraberinde getirdi.

ŞAMPİYONLUĞU HAKETTİK

Kulüp Antrenörü Orhan Dündar ligde haklı bir şampiyonluğa imza attıklarını ifade etti. İyi bir ekibe sahip olduklarını, zaman zaman istenmeyen sonuçlar alsalar da yine de çabuk toparlanarak hedeflerine ulaşmayı başardıklarını belirten Dündar, şimdi Yozgatspor ile oynayacakları baraj maçına hazırlanacaklarını söyledi. Kadroyu takviye etmeyi düşünmediklerini belirten Dündar, “Kadromuz bize göre yeterli. Oyuncularımız eğer kendilerine güvenir ve baskı yaşamazlarsa o zaman baraj maçını bile kazanmamız sürpriz olmayacaktır” diye konuştu.

SÜPER KARŞILAMA YAPILDI

İlçede süper bir karşılama yapılan Şefaatli Belediyespor’da oyuncular ve taraftar tam anlamıyla kenetlendi. Uzun yıllar sonra yakalanan bu başarının tadını çıkartan futbolcu ve taraftarın coşkusuna kulüp yöneticileri de ortak oldu. 7 Nisan 2015 Salı 11:36

http://www.surmelihaber.com//haber/sefaatli-belediyesporda-bayram-havasi-2920.html