Ana Sayfa Siyaset Vekil Yusuf Başer’den Yozgat Açıklaması

Vekil Yusuf Başer’den Yozgat Açıklaması

Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, İl Danışma Kurulu’nda yaptığı konuşmada Partilei döneminde yapılan hizmetleri sıraladı. Partilerinin iktidar olduğu günden itibaren hem Türkiye hem de Yozgat’ta önemli gelişmelerin yaşandığına dikkat çeken Başer, “AK Parti  davası sen ben değil Türkiye davasıdır. Yozgat sevdasının Türkiye sevdasının vatan, millet, bayrak ve hizmet aşkının adıdır. Ak parti davası mazlum milletlerin madur milletlerin ve insanlığın davasıdır” dedi.

Giriş Tarihi: 1 Şubat 2016 Pazartesi 15:18
Vekil Yusuf Başer’den Yozgat Açıklaması

Partilerinin iktidarları döneminde yapılan hizmetleri sıralayan Başer, bundan sonraki süreçte de önemli gelişmelerin yaşanacağına dikkat çekti.

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Ak Parti mensupları olarak daha çok çalışacaklarına dikkat çeken Başer, “Türkiye cumhuriyeti devletini ilelebet yaşatmak için hep birlikte Türkiye olacağız. Ak parti girmiş olduğu tüm seçimlerde birinci parti olmuştur. Sadece belli bir bölgenin değil Türkiye’nin partisi olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Hizmeti nerede bir insan yaşıyorsa oraya hizmeti götürmek için gayreti içerisinde olduk. Onun için Ak Parti hep birinci parti çıkıyor. Ak parti var oldukça 81 vilayet kardeş olacak. Et ve tırnağı birbirinden ayırmak olmayacak. Ak parti sadece bölgenin değil 2023 yılında dünyanın gözbebeği olan ve ilk 10 içerisinde giren bir Türkiye olacak. Bize düşen görev hizmet ve vatan aşkıyla daha çok çalışacağız.

YOZGAT’IN İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Bize düşen görev ben Yozgatlının hizmetkarıyım ve olmaya da devam ediyorum. Ben ayrıca milletvekili olarak Türkiye’nin kalkınması için mecliste sabahın 6’sına kadar çalışacağım. Ama ben bir Yozgat sevdalısıyım. Sözümü yerine getirmek içinde buradayım. Bu can bu bedelle oldukça hep Yozgat için çalışacağım. Milletim ve Türkiye için çalışacağım.

Seçimlerde Yozgat olarak 4 milletvekili gönderdiniz. Bunun için sizler için çalışacağız. Ak Parti olarak Yozgat’ımızda iktidara gelmeden önce 44 km bölünmüş yol vardı. Şuanda 400 km aştı. İnşallah önümüzdeki dönemde anayolumuzun tamamını sıcak asfalt ile kavuşturmuş olacağız. Yozgat’ımızın 4 bin 600 km köylerin yol ağı vardı. 14 yıllık ak parti iktidarında artık yollarımızın tamamı sıcak asfalta kavuştu. Önümüzdeki dönemde temel hedefimiz bölünmüş ve grup yollarının standardını artırmak olacaktır. 574 köyün tamamını suya kavuşturduk. Kanalizasyonu olmayan köy kalmadı. Ak Parti olarak Cumhurbaşkanı ile köyde yaşayan Mehmet amca arasında hiç fark olmayacak dedik. Bağkuru emekli sandığını ve SSK’yı birleştirmek suretiyle tek çatı altına topladık. Artık köyde yaşayan Ahmet amcada milletvekili bakanlarda aynı hastaneye gidiyor. Biz Yozgat olarak Ak Parti iktidarı milletvekilleri olarak neyi söz vermişsek hepsini bir bir gerçekleştiriyoruz.” 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık