Ana Sayfa Siyaset "Vakit Türkiye Vakti" diyerek yola çıktılar

"Vakit Türkiye Vakti" diyerek yola çıktılar

Yozgat milletvekillerinin ilk tanıtımını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkent'te yaptı.

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2018 Cumartesi 23:50

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’na katıldı. Yozgat milletvekilleriyle da sahnede fotograf çektiren Cumhurbaşkanı konuşmasına, partinin 2011 seçim müziği olan “Haydi Bir Daha” şarkısının sözlerini okuyarak başladı. Bu sırada şarkı da fonda çalındı.


Binlerce teşkilat mensubunun doldurduğu salonda AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, bakanlar, mevcut milletvekilleri ve milletvekili adayları hazır bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Vakit Türkiye vakti, diyerek yola çıkıyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçimini yüzde 50’nin çok üzerinde bir oyla kazanmayı hedefliyoruz.” dedi.

“Aynı yoldan geçtiğimiz, aynı sudan içtiğimiz, aynı şarkıları söylediğimiz gönüllerimiz ve dualarımız bir olan siz milletvekili adaylarını sevgiyle selamlıyorum.” diyen Erdoğan, İstanbul’dan Hakkari’ye, Rize’den Hatay’a, İzmir’den Iğdır’a kadar ülkenin dört bir yanında iş yerinde, atölyesinde, bahçesinde, tarlasında helal rızkının peşinde koşan, gönülleri ve duaları kendileriyle beraber olan herkese selamlarını gönderdi.

Annelere, kadınlara, gençlere de selamlarını ileten Erdoğan, “Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz, bunun için de eğitimden siyasete her alanda önlerini açtığımız gençlerimizi selamlıyorum” ifadesini kullandı.

Yozgat milletvekili adayları Bekir Bozdağ, Yusuf Başer, Sibel Yıldırım ve İskender Minar'ın tanıtıldığı toplantıya İl Başkanı Celal Köse ve il yöneticileri de katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık