Ana Sayfa Siyaset Ülkücü camiaya açık mesaj!

Ülkücü camiaya açık mesaj!

Milliyetçi Hareket Partisi aday adaylarından Yusuf Mertoğlu, Partisini ziyaretinde neden aday olduğunu anlattı.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2018 Perşembe 00:27
Ülkücü camiaya açık mesaj!

Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekili Aday adayı olan Yusuf Mertoğlu, MHP İl teşkilatını ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ferhat Altan, Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, Kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu ve İl Genel Meclis Üyesi Ümit Şahbaz ile birlikte basın toplantısı düzenleyerek neden aday olduğunu anlattı.
Siyasetin insana hizmet etmek için yapıldığını dile getiren Yusuf Mertoğlu, lise yıllarından bu yana hep Milliyetçi Hareketin içerisinde olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekili Aday adayı olan Yusuf Mertoğlu, “Doğduğum yer, sevdiğim yer, Türk yiğitlerinin harman olduğu Yozgat’ta siyaset yapmak üzere geldim. Benim için Milliyetçi Hareket Partisinde sırada olmak diye bir şey yoktur. Tüm gayem çalışmak, Milletçi hareketin Türkiye’nin siyasetinde söz sahibi olması için gayret ediyorum. Şimdi de 27’inci dönem Milletvekilliği aday adayı olarak karşınızdayım. Milliyetçi Hareket Partisi bize nerede yer verirse orada aynı şekilde Memleketimize faydalı olmak için çalışacağız. Okulda alınan eğitimi pekiştiren laboratuar çalışlarıdır. 2005 yılında geldiğim Yozgat’ta ben Yerköy’den en doğu da ki ilçesi Akdağmadeni’ne kadar, en güney de Kadışehri’ne kadar ilçe ilçe, köy köy. Aynen laboratuar çalışması gibi Yozgat’ta insanların nasıl yaşadığını, ne düşündüğünü, Merkezi hükümetten neler beklediğini bunların laboratuar çalışmaları ile gördüm. Bürokraside ki ve laboratuardaki çalışmalardan aldığımız bilgilerle harmanlayıp, bunu kararlı ve azimli bir şekilde yorulmadın, yılmadan çalışacağım. Son gaz çalışacağıma söz veriyorum. Bu saçı bu yolda ağarttık” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık