Ana Sayfa Kültür Sanat TRT’nin sevilen yeni dizisi Gönül Dağı neden yayınlanmadı, Gönül Dağı 11. Bölümü ne zaman yayınlanacak?

TRT’nin sevilen yeni dizisi Gönül Dağı neden yayınlanmadı, Gönül Dağı 11. Bölümü ne zaman yayınlanacak?

Tüm Türkiye’yi ekranları başına kilitleyen bozkırın hikayesi Gönül Dağı dizisi’nin 11. bölümünü merakla bekleyen izleyicilere TRT 1’den kötü haber geldi. İşte Gönül Dağı filminin sosyal medya hesabından yapılan açıklama..

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2021 Cumartesi 18:27
TRT’nin sevilen yeni dizisi Gönül Dağı neden yayınlanmadı, Gönül Dağı 11. Bölümü ne zaman yayınlanacak?

“Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, ilk bölümde izleyicilerin beğenisini kazandı.

Gönül Dağı dizisini TRT 1’in yayın akışında göremeyen izleyiciler bu sorunun cevabını aramaya başladı.

11. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali ve Ecem Özkaya'nın rol aldığı Gönül Dağı dizisinin sosyal medya hesabından bir bilgilendirme açıklaması yapıldı.

Gönül Dağı TRT1'in 2 Ocak Cumartesi tv yayın akışında görünmezken dizinin yerine Tozkoparan İskender yayınlanacağı bilgisi paylaşıldı.

Dizinin twitter hesabından yapılan açıklamada,” Dizimiz 9 Ocak’tan itibaren her Cumartesi 20.00’de yeni bölümleriyle #TRT1’de olmaya devam edecek.

Gönül Dağı dizisinin son bölümünde Cemile’nin rahatsızlıklarından şüphelenen Döndü, onun hamile olduğunu düşünmeye başlamıştı.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Taner ve Dilek’in birbirlerini sevdiklerini öğrenen anneleri tarafında çok ciddi tehditlerle karşı karşıya kaldılar. Her iki anne de çocuklarıyla çok ciddi bir konuşma yaptılar. Filminde ilerleyen süreçte annelerin bu tavrı Taner ve Dilek’in sevdası önünde engel olabilecek mi sorusunu şimdiden herkes merak ettiği konuların arasında yer alıyor.

Cemile’nin rahatsızlıklarından şüphelenen Döndü, onun hamile olduğunu düşünürken, Muammer’e de dede olacağının müjdesini verince olanlar olur. Hüseyin, Muammer’in dede olacağını öğrenince karşı atağa geçerek onlarda önce dede olması için Ramazan’ı bir an önce evlendirmek için büyük bir arayış içine girip kız aramaya başlarlar.

Ramazan’ın annesinin ve babasının tüm bu yaptıklarından haberdar olmayan Asuman’a karşı duygularının tekrar yoğunlaşma başlar. Asuman’ın yeniden müzik yapması için gayret eden Ramazan’ın büyük sürprizinin ne olacağı şimdiden merak ediliyor. Ciritçi Abdullah ve Serdar'ın çıktığı uzun yolculuk nasıl son bulacak? Taner ve Dilek'in aşkını reddeden Halime ve Gülsüm bu aşkı bitirmek için ilerde ittifak mı yapacaklar? Tüm bu merak edilen soruların yanıtları 11. Bölümde izleyicisiyle buluşacak.

 

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat’ın arabaşı gecelerine koronavirüs engeli

Yozgat’ın arabaşı gecelerine koronavirüs engeli

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık