Ana Sayfa Spor Taraftarın Merak Ettiği Haber! Galatasaray'ın Borcu Ne Kadar?

Taraftarın Merak Ettiği Haber! Galatasaray'ın Borcu Ne Kadar?

Galatasaray Kulübü'nün eylül ayı olağan divan kurulu toplantısı yapıldı.

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2014 Çarşamba 22:35
Taraftarın Merak Ettiği Haber! Galatasaray'ın Borcu Ne Kadar?


Galatasaray Adası'nda düzenlenen toplantıda, Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Faruk Ilgaz, Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba ile Florya Metin Oktay Tesisleri'nde geçirdiği kaza sonrasında hayatını kaybeden gazeteci Erkan Koyuncu ve son divandan bu yana hayatını kaybeden üyeler için saygı duruşunda bulunuldu.

Toplantıda Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, başkan Ünal Aysal'ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Özkan Olcay, Ümit Özdemir, Adnan Nas ve Mete İkiz tarafından temsil edildi. Başkan Aysal, açılış konuşmasının ardından randevusu olduğu gerekçesiyle toplantıdan ayrıldı.

İtalya'nın Varese kentinde yapılan 23 Yaş Altı Dünya Kürek Şampiyonası'nda ikinci olan Enes Kuşku'ya Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar tarafından başarı plaketi verildi.

GALATASARAY'IN BORCU NE KADAR?

Mete İkiz, Galatasaray Spor Kulübü Derneği ve bağlı ortaklıklarının 6 aylık (Ocak-Haziran 2014) dönem kulüp konsolide mali durumu konusunda sunum gerçekleştirdi.

Konuşmasının başında üyelerin yönelttiği eleştirilere yanıt veren İkiz, daha sonra mali konularla ilgili açıklamalarda bulundu. İkiz, sarı-kırmızılı kulübün net borç alacak farkının 717,8 milyon lira olduğunu belirtti. Galatasaraylı yönetici, kulübün ilk 6 ayda 212 milyon lira gelir elde ettiğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık