Ana Sayfa Güncel Tahir Demirel: Önemli bir mesleği icra etmekteler

Tahir Demirel: Önemli bir mesleği icra etmekteler

Gazetecilerin toplum adına çok önemli bir kamu hizmeti yürüttüğüne değinen MMO İl Temsilcisi Demirel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2017 Salı 22:56
Tahir Demirel: Önemli bir mesleği icra etmekteler

Yozgat Makine Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Tahir Demirel, “ Bugün ülkemizin güçlü demokrasisine, tarafsız, özgür ve ilkeli basınımızın katkısı çok büyüktür. Gazetecilerimiz ilkeli yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık ilkesini gözeterek ve kişilik haklarına saygı içerisinde bulundurarak önemli bir mesleği icra etmektedir. Mesleklerini icra ederlerken vatandaşın tabii hakkı olan, doğru tarafsız ve eksiksiz bilgiyi almaları görevini üstenerek mesai gözetmeksizin çalışarak milletimizin aydınlanmasını sağlamaktadırlar. Bu nedenle toplumumuzun gelişmesi ve kalkınması sürecin de, basın çalışanlarımızın desteği ile bu süreç daha hızlı olacak.” dedi.

Basınımıza düşen iş bu ilkeler içinde bağımsız, özgür ve ilkeli haber yapmak olduğunun altın çizen Demirel, ülkemizin ve şehrimizin sorunlarına değinen, gerek yerel, gerekse ulusal basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladığını belirtti.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yavuz Bahadıroğlu kimdir, neden vefat etti, kaç yaşındaydı, gerçek ismi neydi?

Yavuz Bahadıroğlu kimdir, neden vefat etti, kaç yaşındaydı, gerçek ismi neydi?

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık