Ana Sayfa Güncel Sosyal Medyayı Sallayan Belediyeye Büyük Ödül

Sosyal Medyayı Sallayan Belediyeye Büyük Ödül

Yozgat Belediyesi Bilgi İşlem çalışanları kurumlarına 30 bin TL’lik ödül kazandırdı.

Giriş Tarihi: 6 Temmuz 2014 Pazar 23:33
Sosyal Medyayı Sallayan Belediyeye Büyük Ödül
Belediye Bilgi İşlem’den büyük başarı Yozgat Belediyesi Bilgi İşlem Servisi çalışanlarından Erol Ulus ve Ömer Dursun Labris Networks firmasının düzenlemiş olduğu seminer sonrası yapılan yarışmada birinci olarak 30 bin TL değerindeki güvenlik duvarı cihazını Yozgat Belediyesine ücretsiz olarak kazandırdı.

Twetter üzerinden Yozgat nere şeklinde yorum yapan bir bayana cevaben, ‘koordinat veriyoruz’ diyerek adından sıkça söz ettiren Yozgat Belediyesi Bilgi İşlem sorumluları, bu kez de katıldıkları yarışmada birinci olmayı başardı.

BELEDİYE ONLARLA KAZANDI

Yozgat Belediyesi Bilgi İşlem Sorumlusu Erol Ulus Haziran ayında yapılan seminere katıldıklarını belirterek, “Haziran ayında Labris Networks firması belediye bilgi işlem servislerine yönelik seminer düzenledi ve bizde Yozgat Belediyesi adına iki kişi bu seminere katıldık. 3 gün süren seminer sonrası seminere katılan belediyeler arasında yarışma düzenlendi. Yozgat belediyesi adına katıldığımız seminerde belediyemizi en güzel şekilde temsil ederek bu yarışmada birinci olduk. Birincilik ödülü ise 30 Bin TL değerinde güvenlik duvarı cihazı. Bu cihaz belediyemizin sitesine ve bilgisayarlarına herhangi bir saldırı anında müdahale ederek saldırıyı önlüyor.

Seminer sonrası yarışmada birinci olduğumuz için firmanın önümüzdeki 10 yıl boyunca üretimini yapacağı bu tür cihazlardan yine ücretsiz olarak Yozgat Belediyesi faydalanacak. Ücretsiz olarak alacağımız cihazların kurulumu bakım ve onarımları da yine ücretsiz olarak firma tarafından karşılanacak” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık