Ana Sayfa Ekonomi Sorgun TSO kaliteyi arttırma peşinde!

Sorgun TSO kaliteyi arttırma peşinde!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Oda ve Borsaların iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, Odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda Sisteminin Avrupa Oda Sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayarak kurmuş olduğu Akreditasyon Sistemi kapsamında Sorgun’da çevre il ve ilçelerdeki oda-borsalar ile akreditasyon gereği kıyaslama toplantısı yapıldı.

Giriş Tarihi: 8 Kasım 2016 Salı 21:56
Sorgun TSO kaliteyi arttırma peşinde!

Toplantıda tecrübelerini paylaşan odaların hizmet kalitelerini arttırmaları amaçlanıyor. Sorgun TSO organizasyonunda çevre il ve ilçelerdeki oda-borsalar ile akreditasyon gereği kıyaslama toplantısı yapıldı.

KIYASLAMA TOPLANTISI

Oda toplantı salonunda gerçekleşen kıyaslama toplantısına Sorgun TSO Genel Sekreteri Sami Erdoğan başta olmak üzere; Kırıkkale TSO Genel Sekreteri Ahmet Şerbetcioğlu, Kırşehir TB Genel Sekreteri Battal Çelik, Yozgat TSO Genel Sekreteri Ziya Saydam, Mucur TSO Genel Sekreteri Hayati Kıyak, Alaca TSO Genel Sekreteri Fatih Arslan, Sungurlu TSO Genel Sekreteri Mehmet Fenercioğlu, Polatlı TO Genel Sekreter Yrd. İnanç Ölmez, Yerköy TSO Genel Sekreteri Ahmet Barış, Boğazlıyan TSO Genel Sekreteri Çağrı Kılıç, Şefaatli TSO Genel Sekreteri Yasin Karaca ve Zile TSO Akreditasyon sorumlusu Teoman Esener katılım gösterdi.

AMAÇ PERFORMANSI ARTTIRMAK

11.Dönem Akredite odalar arasında yer alan Sorgun TSO’nun faaliyetleri hakkında kısa bir bilgilendirme yapıldıktan sonra, akredite olan ve olmak için başvuruda bulunan odalar ile akreditasyon standartları kapsamında yapılan faaliyet ve iyi uygulamalar paylaşılarak, üyelere daha iyi nasıl hizmet edebileceğimiz konuşunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun önemle üzerinde durduğu sistemin gerekliliklerinden birisi olan Benchmarking çalışmaları, Kurum ve kuruluşların daha iyi performansa ulaşması amacıyla benzerliklerini ve farklılıklarını tespit etmelerini ve odaların birbirlerine oranla yapmış olduğu çalışmalar neticesinde iyi olan uygulamaları kendisinde uygulamaya çalışmayı amaçlıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık