Ana Sayfa Sağlık Sorgun Özel Güven Hastanesi gücüne güç katıyor

Sorgun Özel Güven Hastanesi gücüne güç katıyor

Sorgun Özel Güven Hastanesi, doktor kadrosunu her geçen gün güçlendiriyor.

Giriş Tarihi: 7 Kasım 2016 Pazartesi 00:18
Sorgun Özel Güven Hastanesi gücüne güç katıyor

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları, Çocuk Hastalıkları, KBB, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Beslenme ve Diyet ile Estetik gibi başlıca branşlarda deneyimli ve uzman isimleri bünyesinde barındıran hastane, kısa bir süre önce KBB doktoru Mustafa Polat, Diyetisyen Fatma Özcan ve Güzellik Uzmanı Fatma Dalgıç’la da sözleşme imzaladı. Hastane, sadece Sorgun’a değil, Yozgat dahil çevre vilayetlerden de yoğun hasta rezervasyonuyla karşı karşıya bulunuyor.

Sorgun Özel Güven Hastanesi, doktor kadrosuna güçlendirmeye devam ediyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları, Çocuk Hastalıkları, KBB, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Diyetisyen, Güzellik Uzmanı gibi önemli branşlarda deneyimli ve uzman isimler hastane bünyesinde şifa saçıyor.

 KADRO GENİŞLİYOR

 Sorgun’da faaliyet gösteren bölgenin tek özel hastanesi Sorgun Özel Güven Hastanesi, doktor kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Pek çok branşta uzman doktor kadrosu ile sağlıkta hizmet ağını genişleten hastane, güler yüzlü ve eğitimli personeli ile de önemli bir sağlık hizmetini yerine getiriyor. Özel Güven Hastanesi’nin doktor kadrosunda alanında uzman tecrübeli isimler yer alıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Opr. Dr. Semra Cesur Giray, Opr. Dr. Sanila Yassa, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı Uzmanı  Şevket Bağcı, Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Murat Başer, İç Hastaları Uzmanı Uzm. Dr. Halil Mert, kısa bir süre önce hastane kadrosuna katılan KBB doktoru Mustafa Polat, Diyetisyen Fatma Özcan, Güzellik Uzmanı Fatma Dalgıç birçok alanda hastalara hizmet veriyor.

 24 SAAT SAĞLIK HİZMETİ

 Özel Sorgun Güven Hastanesi Sorumlu Müdürü Feyzullah Gönen,  sağlık alanında sadece Sorgun’un değil, bölgenin ihtiyacını karşılayacak bir sağlık kadrosu oluşturduklarını söyledi. Gönen; “Modern teknolojiye sahip, tam teşekküllü hastanemiz, alanında uzman ve tecrübeli kadrosunun yanı sıra eğitimli ve güler yüzlü kadrosu ile sadece sağlık değil huzur katıyor. 7 gün 24 saat evlere kadar sağlık hizmeti veren hastanemiz inşallah insanlara insan olmanın bir gereksinimi, hakkı olan sağlık hizmetini vermeye devam edecektir” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık