Ana Sayfa Yaşam Sorgun Belediye Başkanı Şimşek madencilerle bir araya geldi

Sorgun Belediye Başkanı Şimşek madencilerle bir araya geldi

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü dolayısıyla Yeni Çeltek Kömür İşletmesi çalışanları ile yemekte bir araya geldi. Madencilerin çok zor şartlar altında çalıştığına dikkat çeken Şimşek’in yakın ilgisi ve jesti bir gün de olsa hatırlanan işçileri hayli sevindirdi

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2016 Çarşamba 12:47
Sorgun Belediye Başkanı Şimşek madencilerle bir araya geldi

Sorgun Yeni Çeltek Kömür ve Maden İşletme Müdürlüğü’nde verilen yemeğe İşletmenin Yönetim Kurulu Üyesi ve Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, İşletme Müdürü Halil İbrahim Akyel ve işletmede çalışan maden işçileri katıldı.

 MADENCİLER UNUTULMADI

 4 Aralık Madenciler Günü yemeğine katılan Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, yemek sonrası yaptığı konuşmada, maden işçilerinin zor ve meşakkatli bir işte çalıştıklarını belirterek her türlü övgü ve takdiri hak ettiklerini söyledi. İşçilerin 4 Aralık Dünya Madenciler Gününü kutlayan Başkan Şimşek, şunları kaydetti: “Bugün sizlerle bir arada olmaktan dolayı büyük mutluluk içerisindeyim. Toplumun başta enerji olmak üzere birçok ihtiyacını karşılamaya yönelik kullanılan madenlerin yerin yüzlerce metre altından çıkarılması oldukça tehlikeli ve meşakkatli bir iştir.

İŞİNİZ ÇOK ZOR

Bu çalışma koşullarında zorluklara karşı alın teri dökerek, kahramanca mücadele veriyorsunuz. Dünyanın en zor mesleğinde çok zor koşullarda ve hayati tehlikeye aldırmadan evinizin rızkını buradan kazanıyorsunuz. Bu zor ve meşakkatli çalışma ortamında sizlerin emeği ve gayreti her türlü övgüyü hak etmektedir. Bu vesile ile 4 Aralık Dünya Madenciler Gününüzü kutluyor, kaybettiğimiz bütün emekçilerimizi saygıyla anıyorum” İşletme Müdürü Halil İbrahim Akyel’de ziyaretlerinden ve ilgisinden dolayı Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’e teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık