Ana Sayfa Kültür Sanat Seyfi Çelikkaya’yla “Adım Adım Yozgat” sergisi

Seyfi Çelikkaya’yla “Adım Adım Yozgat” sergisi

Seyfi Çelikkaya 4’üncü kişisel fotoğraf sergisini 8 Aralık’ta açıyor. Novada Alışveriş Merkezi’nde açılacak sergi “Adım Adım Yozgat” adını taşıyor.

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2016 Salı 00:01
Seyfi Çelikkaya’yla “Adım Adım Yozgat” sergisi

Daha önce sergilenenlerin yanısıra hiç sergilenmemiş fotoğraflarını sanatseverlerin beğenisine sunacağını belirten Çelikkaya, tüm hemşehrilerine anılan gün ve yerde, saat 14.00’de olmak üzere randevu veriyor.

Yozgat’ın duayen gazetecilerinden, fotoğraf sanatçısı Seyfi Çelikkaya, Yozgat’ın farklı yönlerini yansıtan fotoğraflardan oluşan ‘Adım Adım Yozgat’ adlı 4’üncü kişisel fotoğraf sergisini açmak üzere hazırlıklarını tamamladı.

 8 Aralık Perşembe günü saat 14.00’da açılışı gerçekleştirilecek olan Novada Alışveriş Merkezi’nde Çelikkaya’nın da fotoğraflarının yer alacağı serginin kurdelesi kesilecek. Daha önce, Yozgat Belediye si Kültür Merkezi’nde, Merkezi Bursa’da bulunan Yozgat ve İlçeleri Kültür, Eğitim, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği öncülüğünde Bursa Devlet Güzel Sanatlar Galerisi’nde, Bozok Üniversitesi, Kültür Müdürlüğü’nde kişisel ve karma açtığı sergilerle fotoğrafları beğeniye çıkan ve büyük ilgi gören Çelikkaya, bu kez de bir AVM’nin açılışında fotoğraflarını sanatseverlerin dikkatine sunacak. Yozgat ile ilgili farklı fotoğrafları çekmeyi çok sevdiğini, imkanları dahilinde ilin her toprağına gidip, çekimler yaptığını söyleyen Gazeteci Seyfi Çelikkaya, “Bu fotoğrafları zaman içerisinde, gelen talepler doğrultusunda sergiliyorum. Perşembe günü Novada Yozgat AVM açılışında yer alacak sergide daha önce sergilemediğimiz fotoğraflar olacak. Bununla birlikte, bana ait olmasına karşın yaygın olarak farklı alanlarda iznim olmadan kullanılan bazı fotoğraflara da bu sergide yer verdim. Umarım, beğenilir” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık