Ana Sayfa Ekonomi "Sevdası Yozgat olan herkesle üreten bir Yozgat için koşturacağız"

"Sevdası Yozgat olan herkesle üreten bir Yozgat için koşturacağız"

Yozgat Valisi Polat başkanlığında, tarım paydaşları, birlikler ve kooperatiflerin katılımı ile tarım istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2021 Pazar 17:56

Yozgat Valisi Ziya Polat Başkanlığında, Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer ve Ali Keven, Belediye Başkanı Celal Köse, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Sinan Çelik, Tarım Paydaşları, Birlikler ve Kooperatiflerin katılımı ile Tarım İstişare toplantısı gerçekleştirildi.

 Toplantıda, Tarım İl Müdürlüğü ve TKDK İl Koordinatörlüğü Yozgat’ta yapılan tarım yatırımları ve çalışmalar hakkında katılımcılara sunum yaparak bilgi verirken, tarım ve hayvancılıkla ilgili gelecek hedef ve projeler görüşülüp katılımcıların konuyla ilgili talepleri alındı.

Vali Polat yaptığı açıklamada, “Bu millete sevdalıyız. Sevdası Yozgat olan herkesle üreten bir Yozgat için koşturacağız. İlçe ilçe, köy köy çiftçimizin ayağına giderek, sürdürülebilir projelerle ilimizin tarım ve hayvancılığını istenen seviyelere getirmek için çaba göstereceğiz" dedi.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şefaatli’ye fabrika müjdesi! İmzalar atıldı

Şefaatli’ye fabrika müjdesi! İmzalar atıldı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık