Ana Sayfa Spor Sarıkaya’ya forma jesti

Sarıkaya’ya forma jesti

Sarıkaya Ses Turizm işletmecisi Serkan Acır Sarıkaya Belediye Spor’ un yeni sezonda giyeceği formalara sponsor olarak, spora büyük bir katkıda bulundu. Serkan Acır, ayrıca Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’e adının yazılı olduğu ve Yozgat’ın plaka kodu olan “66” numaralı Sarıkaya Belediyespor forması hediye etti.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2016 Cuma 09:01
Sarıkaya’ya forma jesti

Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, yaptığı açıklamada, Serkan Acır’ a sponsorluğundan dolayı, takıma ve spora olan desteklerinden ötürü teşekkür ettiğini belirtti.  Acır’ın örnek bir işadamı olduğunu ve diğer esnaflara da bu uygulaması ile örnek alınması gerekliliğini ifade eden Başkan Açıkel, şunları kaydetti: “İlçemizin genç iş adamlarından Serkan Acır’ a takımımıza yapmış olduğu ve şahsıma hediye etmiş olduğu formadan dolayı teşekkürlerimi bir kez daha dile getirmek istiyorum. İlçemizde spor faaliyetleri büyük bir önem arz etmektedir. Takımımızın böyle desteklere ihtiyacı var. Diğer esnaf arkadaşlarımıza da bunun örnek olmasını diliyorum.”

Serkan Acır da, Sarıkaya Belediye Spor’ un Sarıkaya’nın takımı olduğunu, herkesin sahip çıkması gerektiğini söyledi. Sarıkaya Belediye Spor’ un ve Sarıkaya Belediyesi’nin Ses Turizm olarak her zaman yanında olduklarını aktaran Acır, desteklerinin de devam edeceğini sözlerine ekledi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık