Ana Sayfa Spor Şampiyon Ömer Faruk Akgül’e Kutlama

Şampiyon Ömer Faruk Akgül’e Kutlama

Sırbistan’da 05-06 Aralık 2015 tarihinde yapılan Balkan Tekvando Şampiyonası’nda milli takım adına yarışarak şampiyon olan Sorgun Belediyespor Tekvandocusu Ömer Faruk Akgül ve Antrenör Ahmet Turan Dinçer, Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 6 Ocak 2016 Çarşamba 11:13
Şampiyon Ömer Faruk Akgül’e Kutlama

Sporun kişiyi sosyal alanda da başarılı kılan en önemli aktivitelerden biri olduğunu belirten Belediye Başkanı Şimşek, “Şehirlerin tanıtımı açısından gerek spor kulüplerimiz gerekse okul takımlarımız çok önemli görevler üstlenmekte. Göstermiş olduğunuz özveri ve başarı bizleri onurlandırdı. Bizler her zaman gençlerimize her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Sporun her branşında, alt yapısından üst yapısına kadar sporla ilgili ne yapılması gerekiyorsa okulların ve spor kulüplerinin eksikliklerini ellerinden geldiğince çözdüklerini kaydeden Şimşek, “Çocuklarımız ve gençlerimiz de yaşamda başarıyı yakalamak için sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle hayatlarını renklendirmelidir. İnşallah bundan sonraki kişisel ve üniversite hayatınızda da spora devam edersiniz” dedi.

Tekvando antrenörü Ahmet Turan Dinçer ise ziyarette yaptığı konuşmada, “Çok çalıştık, Allah emekleri ziyan etmiyor. Çalışarak bir bedel ödenirse, istikrar olursa, sonunda hedefe ulaşılıyor.Ben sporcumu tebrik ediyor, başarılarının katlanarak devam etmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle bize destek olan öncelikle size, Kaymakamımıza, il spor müdürümüze, il temsilcimize ve velilerimize teşekkür ederim” dedi. Ziyaretin sonunda Akgül’e Belediye Başkanı Ahmet Şimşek tarafından altın hediye edildi.

Ziyaret sırasında Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’in misafiri olan Dünya Güreş Şampiyonu Rıza Kayaalp de şampiyon sporcu Akgül’ü tebrik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık