Ana Sayfa Güncel Şaka gibi! Yozgat’a verdiği değeri gösteriyormuş..

Şaka gibi! Yozgat’a verdiği değeri gösteriyormuş..

2017 yılında dünya etrafını yaklaşık 4 kez dolaşan ve seyahatlerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Pazar günü gerçekleştireceği Yozgat ziyaretiyle ilgili ilginç bir açıklama geldi.

Giriş Tarihi: 12 Ocak 2018 Cuma 12:45
Şaka gibi! Yozgat’a verdiği değeri gösteriyormuş..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, heyetiyle bu yıl bazıları resmi ziyaret kapsamında, 2017 yılında yaptığı seyahatlerde 144 bin kilometre katederek, dünyanın etrafını yaklaşık 4 kez dolaşırken Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Çelebi Altuntaş tüm Yozgat’ı şaşırttı.

İşte Yozgat Olay’a Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Çelebi Altuntaş’ın yaptığı o açıklama..

Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Çelebi Altuntaş, 14 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yozgat’ı ziyaret etmesini her şeyden önce Yozgat’a verdiği değeri ve önemi gösterdiğini söyledi.

Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Çelebi Altuntaş,Cumhurbaşkanının Yozgat ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamasında ziyaretin önemine vurgu yaptı.

Altuntaş, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Yozgat programı, her şeyden önce Yozgat’a ve Yozgatlıya verdiği önemin göstergesidir. Sayın Cumhurbaşkanımız siyasi hayatında da her zaman Yozgat’a kıymet vermiş, ve her fırsatta Yozgat’ı ziyaret etmekten geri durmamıştır. Bu ziyarette bunun açık bir göstergesidir” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştireceği Yozgat ziyaretinin tarihi bir fırsat olduğunu vurgulayan Altuntaş, “Bu ziyaret Yozgat’ın ekonomik ve sosyal gelişimi adına yürütülen projelere yenilerinin eklenmesi adına da önemli bir ziyaret. Sayın Cumhurbaşkanımıza Yozgat’ı teşriflendiriyor olmalarından teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık