Ana Sayfa Siyaset Sahaya inip partisinin tüm adaylarına destek verecek

Sahaya inip partisinin tüm adaylarına destek verecek

AK Pari Yozgat Milletvekili aday adaylarından olan genç işadamı Erdal Duyar, 15 Temmuz zaferimizi 24 Haziran’da taçlandırmak için sahada olacaklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2018 Salı 12:15
Sahaya inip partisinin tüm adaylarına destek verecek

Duyar,Sıranın ne olursa olsun kendisi aday olmuş gibi tüm adaylara tam destek vereceğini duyurdu.

AK Parti’inin 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi siyaset arenasında milletvekili aday adayı olarak yer alan İşadamı Erdal Duyar, yaptığı açıklamada, aday sıralamasında yer almanın büyük bir onur olduğunu fakat her şeyden önemlisinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı hizmet kervanında bulunmak olduğunu dile getirdi.

Duyar açılamasında şu ifadelere yer verdi: “Yozgat’ımızın genç girişimci bir kardeşiniz olarak Allah rızasına talip olarak çıkmış olduğumuz bu yolda biatse biat itaatse itaat. Ölümüne seninleyiz Reis! Durmak yok, yola devam! 15 Temmuz zaferimizi 24 Haziran’da taçlandırmak için sahadayız. Kendimiz 1. Sıra 2. Sıra 3. Sıra 4. Sıra ne olursa olsun kendi adaymış gibi sonsuz çalışıp tam destek vereceğiz bilindiği üzere Yozgat’ımızın abisi Başbakan Yardımcımız Sayın Bekir Bozdağ ve Yusuf Başer abilerimizin memleketimize yapmış olduğu katkıları saymakla bitiremeyiz. Sıralamada yer alan Yozgat’ın ablası Sibel Yıldırım ablamızın ve İskender Minar abimizin hem partimize hem de Yozgat’ımız için yaptıklarını asla göz ardı edemeyiz. Bizim adaylarımız kendimizin adaylarıdır ben buradan diyorum sizin aracılığınızla inşallah 4-0 olacak Yozgat bizde bunun için milletimizin bekası ve Yozgat’ımızın vatanımızın geleceği için sonsuz partimiz ve vekil adaylarının ve de resimiz milletimizin hizmetkarı vatan aşığı ümmetin umudu mazlumun yanında olan gençliğin ışığı liderimiz Recep Tayyip Erdoğaz”ın sonsuz yanında olup çalmadık kapı girmedik ev gezmedik sokak bırakmadan yılmadan usanmadan çalışmaya devam edeceğiz. Hedef 2023 durmak yok yola devam inşallah.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık