Ana Sayfa Güncel Ortak payda Yozgat

Ortak payda Yozgat

Yozgat 66 Spor Kulübü Derneği’nin yeni yönetimi TSO Başkanlığına seçilen Sinan Çelik’i iş yerinde ziyaret ederek tebrik etti.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 15:20
Ortak payda Yozgat

Yozgat 66 Spor Kulübü Derneği’nin yeni yönetimi TSO Başkanlığına seçilen Sinan Çelik’i işyerinde ziyaret ederek tebrik etti.

Yozgat’ın sportif, sosyal ve kültürel anlamda tanıtımı konusunda yaptıkları faaliyetlerle önemli bir açığı kapatan, gittikleri her turnuvada Yozgat’ı en iyi şekilde temsil eden Derneğin kurulduğu günden bu tarafa yaptığı faaliyetler hakkında bilgiler veren Başkan Feridun Karakoç, TSO’nun da Yozgat için oldukça önemli bir kurum olduğuna dikkat çekerek bundan sonra daha vizyoner, ticari hayata yön veren bir yönetim anlayışı üzerinde duracaklarına inandıkları Sinan Çelik ve ekibine başarılar diledi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren TSO Başkanı Sinan Çelik, Yozgat 66 Spor Kulübü Derneği’nin faaliyetlerine gerektiği ölçüde destek vereceklerini söyledi.

Ziyarette Yozgat 66 Spor Kulübü Derneği Başkanı Feridun Karakoç’un yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Sefer Akdere, Bilal Yeşilkaya, Ömer Karakoç ve Dursun Kahraman da hazır bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık