Ana Sayfa Spor Oğuzhan Güneşer’den STK’lara çağrı

Oğuzhan Güneşer’den STK’lara çağrı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer, sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek bakanlık tarafından gençlerle ilgili sivil toplum kuruluşlarınca hazırlanarak işbirliği halinde yürütülecek projelerle ilgili destek çağrısına çıktığını belirtti.

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2016 Perşembe 20:50
Oğuzhan Güneşer’den STK’lara çağrı

 Geçtiğimiz yıllarda Yozgat’tan bu tür desteklerin alındığını dile getiren Güneşer, “ Gençlik ve Spor Bakanlığının sivil toplum kuruluşlarının yapmış olduğu projeler desteğinden bu yıl ilimizden daha fazla yararlanan olmasını diliyoruz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak da bu konuda üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Yapılan projelerin şimdiden Yozgat’a faydalı olmasını temenni ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

 Daha sonra söz alan Gençlik Merkezi Müdürü Ali Sapmaz ise gençlik merkezlerinin kültürlü ve 21’inci yüzyıla yakışır, bilinçli, iradeli, ayaklarının üzerinde duran, üreten, yön veren yönetici durumunda olan gençler yetiştirdiğini ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. Sapmaz, Yozgat’ta gençler için birçok proje hazırlamaya çalıştıklarını kaydederek,  “Bakanlığımız bizi bu konuda da koşuşturuyor. Yeni bir nefes çerçevesi içerisinde hareket ediyoruz. Milli, milletine sevdalı, hür düşünebilen, milli ve manevi değerlerini sahiplenen, gençliğimiz için sizlerle beraber, sadece devlet kurumları ile değil gönüllü STK’larla beraber bu uygulamaları tabana yayarak hareket edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık